Merkava Mk.4

Witajcie,

Na stronie AW pojawił się nowy artykuł z serii „Na warsztacie„. Tym razem dotyczy on kolejnego izraelskiego MBT – Merkava Mk.4.

W Armored Warfare Merkava Mk.4 będzie izraelskim czołgiem podstawowym progresji 9 poziomu.

Ze średnią wartością DPM wynoszącą 5 000, będzie to jeden z najlepszych pojazdów, na swoim poziomie i klasie, zadających obrażenia – pomimo tego, że obrażenia na pocisk są dość niskie. Niskie obrażenia na strzał będą kompensowane przez wysoką szybkostrzelność, doskonałą penetrację oraz zdolność wystrzeliwania pocisków kierowanych LAHAT. Celność i czas skupiania również są bardzo dobre, zwłaszcza z dostępnym ulepszeniem FCS.

W kwestii ochrony Merkava Mk.4 będzie porównywalna do poziomu Type 99A, ale będzie posiadać SOA Trophy bez konieczności jego odblokowywania, tak jak ma to miejsce w Mk.3. Ponadto maszyna będzie posiadać sporą ilość HP. To wszystko jednak będzie kompensowane przez raczej przeciętną mobilność, co sprawi, że pojazd ten doskonale sprawdzi się w roli wsparcia ogniowego, gorzej natomiast wypadnie w mobilnej walce lub manewrach flankujących.

Link do wspomnianego wyżej artykułu znajdziecie tutaj: Klik

 Źródło: aw.my.com

sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią (gdy była w PvP). Community Contributor w Armored Warfare.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług.

Zamknij