Merkava Mk.3D Barak Zoher

Witajcie,

Na stronie AW pojawił się nowy artykuł z serii „Na warsztacie„. Tym razem dotyczy on kolejnego izraelskiego MBT – Merkava Mk.3D Barak Zoher.

W Armored Warfare czołg Merkawa Mk.3D będzie progresywnym czołgiem podstawowym 8 poziomu w izraelskiej gałęzi.

Pod względem rozgrywki będzie kontynuował ten sam styl co poprzednik 6 poziomu, łącząc rolę „fighera linii frontu” Mk.1 ze „snajperskim” podejściem Magacha. Nasz bohater nie będzie miał najgrubszego pancerza na swoim poziomie, ale za to najwięcej punktów życia wśród wszystkich czołgów podstawowych 8 poziomu Bazowy model Mk.3 Barak Zoher będzie miał dwa ulepszenia ochrony:

  • Zestaw opancerzenia Dor Dalet
  • System ochrony aktywnej

Co się tyczy mobilności, przebije (podobnie jak jego rzeczywisty odpowiednik) Mk.2, zaś tak naprawdę zaświeci siłą ognia. Mk.3 będzie miał duże obrażenia na minutę, solidną penetrację, Ready Rack i zdolność strzelania kierowanymi rakietami LAHAT.

Link do wspomnianego wyżej artykułu znajdziecie tutaj: Klik

 Źródło: aw.my.com

sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią (gdy była w PvP). Community Contributor w Armored Warfare.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług.

Zamknij