Merkava Mk.2B

Witajcie,

Na stronie AW pojawił się nowy artykuł z serii „Na warsztacie„. Tym razem dotyczy on kolejnego izraelskiego MBT – Merkava Mk.2B.

W Armored Warfare, Merkava Mk.2B będzie czołgiem podstawowym progresji 6 poziomu w gałązce izraelskich maszyn, będzie to jeden z najsilniejszych pojazdów swojego poziomu. Mk.2B reprezentuje mieszankę stylu Mk.1 (walka na pierwszej linii) i Magacha (snajper). W kwestii pancerza będzie to solidna maszyna (aczkolwiek nie najlepsza). Tam gdzie Merkava będzie lśnić najbardziej to siła ognia )z najwyższym DPM wśród MBT 6 poziomu_, jest to zasługa pocisków HESH oraz Ready Racka z 4 pociskami.

Wartość penetracji również jest dość wysoka, aczkolwiek nie najwyższa. Obrażenia na strzał są przeciętne. Szybkostrzelność będzie kluczowa dla sukcesu, ale ten poziom siły ognia będzie kompensowany przez przeciętną mobilność, tak jak w przypadku 5 poziomowej Mk.1.

W ramach przypomnienia – linia izraelskich maszyn ma się pojawić w lecie, zapewne w aktualizacji 0.26. Link do wspomnianego wyżej artykułu znajdziecie tutaj: Klik

 Źródło: aw.my.com

sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią (gdy była w PvP). Community Contributor w Armored Warfare.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług.

Zamknij