Magach 5

Witajcie,

Na stronie AW pojawił się nowy artykuł z serii „Na warsztacie„. Tym razem dotyczy on zmodernizowanej wersji M48A3 o nazwie  Magach 5.

W Armored Warfare, Magach 5 będzie czołgiem podstawowym progresji 4 poziomu w izraelskiej gałązce. Technologicznie będzie on bardziej zaawansowany niż jego amerykański odpowiednik 4 poziomu – M60A1, co umieści go gdzieś pomiędzy M60A1 a M60A3 (będzie posiadał np. kamerę termowizyjną), sprawi to, że będzie dawał on sobie radę jeżeli chodzi o siłę ognia. Magach 5 będzie celniejszy niż M60A1, będzie też celował szybciej i będzie nieco mniej wykrywalny.

Oprócz tego będzie on posiadał ERA Blazer, tak jak 3-poziomowy Sho’t, znacząco zwiększy to jego ochronę przed pociskami HEAT i wczesnymi PPK. Na minus można zaliczyć zwinność i mobilność, które generalnie będą w najlepszym przypadku przeciętne. Pancerz jest w pełni stalowy. W kwestii rozgrywki będzie on przypominał tradycje IDF jak i Sho’t z 3 poziomu – walcz z celami na daleki dystans, aby osiągnąć najlepsze wyniki!

Link do wspomnianego wyżej artykułu znajdziecie tutaj: Klik

 Źródło: aw.my.com

sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią. Peacekeeper w Armored Warfare.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Ci najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij