Magach 5

Witajcie,

Na stronie AW pojawił się nowy artykuł z serii „Na warsztacie„. Tym razem dotyczy on zmodernizowanej wersji M48A3 o nazwie  Magach 5.

W Armored Warfare, Magach 5 będzie czołgiem podstawowym progresji 4 poziomu w izraelskiej gałązce. Technologicznie będzie on bardziej zaawansowany niż jego amerykański odpowiednik 4 poziomu – M60A1, co umieści go gdzieś pomiędzy M60A1 a M60A3 (będzie posiadał np. kamerę termowizyjną), sprawi to, że będzie dawał on sobie radę jeżeli chodzi o siłę ognia. Magach 5 będzie celniejszy niż M60A1, będzie też celował szybciej i będzie nieco mniej wykrywalny.

Oprócz tego będzie on posiadał ERA Blazer, tak jak 3-poziomowy Sho’t, znacząco zwiększy to jego ochronę przed pociskami HEAT i wczesnymi PPK. Na minus można zaliczyć zwinność i mobilność, które generalnie będą w najlepszym przypadku przeciętne. Pancerz jest w pełni stalowy. W kwestii rozgrywki będzie on przypominał tradycje IDF jak i Sho’t z 3 poziomu – walcz z celami na daleki dystans, aby osiągnąć najlepsze wyniki!

Link do wspomnianego wyżej artykułu znajdziecie tutaj: Klik

 Źródło: aw.my.com

sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią (gdy była w PvP). Community Contributor w Armored Warfare.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług.

Zamknij