Legendarne posiłki – Taktyczny odwrót

Witajcie,

My.com ogłosiło, iż permanentnie rezygnuje z wydarzenia „legendarne posiłki” oraz skrzynek z nim związanych, aktualna oferta jest ostatnią.

Jeśli jednak sądzicie, że skrzynki znikną na dobre z AW to jesteście w błędzie. 🙂

Pojazd Obiekt 640 Black Eagle, w tym konkretnym kamuflażu nie będzie już dostępny po zakończeniu obecnej ofert. Obecna oferta Legendarne Posiłki kończy się 16 października i jest ostatnią szansą na zdobycie tego pojazdu.

Jednakże, osoby którym Legendarne Posiłki przypadły do gustu nie muszą się martwić. Mamy zamiar przyjrzeć się obecnej mechanice skrzynek i wprowadzić ich ulepszoną wersję za jakiś czas, z nową mechaniką i zawartością która uczyni je jeszcze bardziej atrakcyjnymi.

 Źródło: aw.my.com

sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią (gdy była w PvP). Community Contributor w Armored Warfare.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług.

Zamknij