KPz 70 i niemiecki kamuflaż

Witajcie,

Mała ciekawostka związana z KPz 70. W plikach gry już od jakiegoś czasu znajduje się malowanie dla tej maszyny na wzór niemieckiej flagi. Nie jest to jednak nowa wersja premium tego czołgu.

Z tego co udało nam się ustalić jest ono związane z edycją specjalną i testami kamuflaży tworzonych przez graczy.


Kampfpanzer 70 G


Wygląda na to, że pomysł ten został na chwilę obecną zawieszony lub porzucony. Jak myślicie, czy w przyszłości doczekamy się jakiegoś konkursu na własny kamuflaż, tak jak miało to miejsce na RU? 🙂

 Źródło: vk.com

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią. Peacekeeper w Armored Warfare.

 • Viper87

  Uważam że jak każdy zacznie robić sobie skórki to nie będzie zbyt dobrze wyglądać, skórki powinni mieć np. ComunityContributorzy czy streamerzy a nie zwykła gawiedź, poza tym można by było wygrać od takiej osoby jego skórkę na jakiś pojazd lub mieć możliwość jej założenia ale trzeba by było zapłacić jak za zwykłe camo w grze w zależności na jak długi czas by się chciało jej używać Rozruszało by to troche streamy imo

  • kjusofnik

   Te konkretne kamo jest wyjątkowo brzydkie, ale sam pomysł jest bardzo dobry. Od lat np w War Thunderze gracze robią kamo i inne elementy gry (za złoto, za realne pieniądze, lub za dobre słowo).Całość na profesjonalnym poziomie a deweloper sporo na tym zaoszczędza. W przypadku AW problem leży raczej w guście( lub jego braku) my.comu/my.ru), widać wybierają takie malowania jakie preferuje ich poczucie estetyki.

  • Randon

   Camo/skórki winny być stworzone przez graczy a potem najlepsze wybrane w drodze konkursu. To byłyby unikaty, bo pojawiłyby się wyłącznie JEDEN RAZ! a nie jak w przypadku „unikatów” jak T-64A Hunter.

   Camo można by oferować za golda, powiedzmy 2000g za skórki na pięć pojazdów. Ponieważ potrzebujemy malowania na zimę, lato oraz pustynię, więc w jednej „kolekcji” wydajemy 6000g, ale za to mamy unikalne camo na powiedzmy nasze ulubione pojazdy.

   Jak napisał Spichris, unikalne camo dla CM, jutuberów – jak najbardziej, ale w sytuacji gdy robią konkursy z polowaniem na siebie.

 • Wroobelek

  Jedno słowo: brzydki. Jakikolwiek kamuflaż z zestawu obecnie dostępnego za golda jest sto razy ładniejszy.

 • Spichris

  Jakiś czas temu, a konkretnie w maju, pytałem o to Maćka ale chyba nikt wtedy nie był tym zainteresowany. Chciałem właśnie zrobić konkurs na takich zasadach jak ten w RU no ale niestety… Co do pomysłu to ja jestem jak najbardziej za, wystarczy popatrzeć na konkurencję w postaci WT gdzie społeczność od dawna ma możliwość tworzenia nie tylko kamuflaży ale i całych maszyn. To że ten akurat nie jest zbytnio trafiony nie oznacza iż nie można stworzyć lepszego co zresztą pokazał konkurs na serwerze RU – prace które wygrały były naprawdę świetne.

  Co do pomysłu kolegi Vipera87 to nie wiem czy to ma większy sens aby streamerzy czy youtuberzy mieli jakieś własne kamuflaże z jednym wyjątkiem: wydarzenia w których trzeba takiego typa odstrzelić. Unikalny kamuflaż byłby w tym przypadku wręcz wymagany.

  Kolejna sprawa to bitwy prywatne. Do zorganizowania zawodów w tym trybie przydałaby się możliwość nałożenia jakiegoś koloru na pojazdy graczy. Np zielony dla jednych, niebieski dla drugich dla łatwiejszego odróżnienia podczas starcia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Ci najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij