Konkurs dla społeczności Gamestone na PS4

Witajcie,

Mamy dla Was kolejny konkurs związany z AW na PS4. Tym razem jest on przeznaczony dla naszej konsolowej społeczności, więc jeżeli chcecie wziąć w nim udział to będziecie musieli do niej dołączyć. 😉

Do wygrania jest kolejna paczka rekruta. Z racji, iż faza wczesnego dostępu niedługo się skończy to jej główna wartość to bonusy jakie możecie dostać na start. Co należy zrobić?

Wystarczy, iż na tablicy społeczności napiszecie odpowiedź na nasze proste pytanie:

Jaki pojazd 10 poziomu chcesz odblokować jako pierwszy?

Wszystkie poprawne zgłoszenia wezmą udział w losowaniu kodu na paczkę. Konkurs potrwa do końca niedzieli (18.02.2018).

sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią (gdy była w PvP). Community Contributor w Armored Warfare.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług.

Zamknij