[Konkurs] Co sądzisz o Obiekcie 187?

Witajcie,

Z racji, iż jakiś czas temu do sprzedaży trafiła nowa wersja premium Obiekta 187 o nazwie China to postanowiłem zaktualizować swoją dawną recenzję dotyczącą tego pojazdu. Znajdziecie ją tutaj: Klik

Niedawno również każdy z Was miał okazję zagrać wersją China, która została wypożyczona wszystkim graczom na kilka dni w ramach wydarzenia. W związku z powyższym, mam dla Was mały konkursik:

Napiszcie pod wspomnianą wyżej recenzją co sądzicie o Obiekcie 187. Czy jest on wart polecenia, czy nie. Wśród wszystkich odpowiedzi wybierzemy pięć najciekawszych.

Do wygrania są kody, po których aktywacji dostaniecie 5 srebrnych insygniów, po jednej z każdego z ich typów. Konkurs potrwa do końca niedzieli (25.02.2018, 23:59). Wyniki podamy w najbliższy poniedziałek.

sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią (gdy była w PvP). Community Contributor w Armored Warfare.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług.

Zamknij