Koniec… albo i nie

Witajcie!

Tym razem nie mamy zbyt radosnych wieści. Jak wiecie, od dłuższego czasu 90% (jak nie więcej) tekstów na Gamestone wychodziło spod ręki sebastora.

Ten jednak, w związku z m.in. brakiem wolnego czasu, postanowił zrezygnować. Doskonale rozumiemy jego decyzję, gdyż reszta z nas na pewnym etapie doświadczyła tego samego.

Każdy z dotychczasowych członków redakcji Gamestone (a przez te parę lat trochę się ich zebrało) albo zajął się innymi zadaniami (np. ja zająłem się praktycznie tylko i wyłącznie tłumaczeniem tekstów na angielski, czasem tłumaczyłem też coś z rosyjskiego), albo „odeszli” do swoich prywatnych spraw. Na pożegnanie sebastor zostawił kilka słów:

Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Niestety ale nie będę już w stanie przygotowywać dla Was nowych artykułów, z różnych powodów. Odejście z GS nie oznacza, iż zaprzestałem gry w AW, wciąż będziecie mogli mnie znaleźć na polach bitew.

Być może kiedyś powrócę do pisania, czy to na łamach AW GS, czy w jakiejś inne formie. Wciąż mam kilka pomysłów, które kiedyś chciałbym zrealizować. Mam nadzieję, że przez te ostatnie kilka lat przyjemnie Wam się czytało moje teksty.

Pozostaje mi życzyć udanych bitew i do zobaczenia. 😉 ~sebastor

Wobec takiej a nie innej sytuacji, z przykrością informujemy, że nie będziemy w stanie zapewnić Wam kilku informacji dziennie tak jak to miało miejsce do tej pory. Istnieje możliwość, że w ogóle będziemy zmuszeni zawiesić naszą działalność związaną z Armored Warfare.

Jest za wcześnie by definitywnie zamykać coś nad czym pracowaliśmy kilka lat. Dlatego zachęcamy każdego, kto chciałby spróbować swoich sił jako redaktor piszący o AW, aby odezwał się do nas na redakcja@gamestone.pl

Chętnych do zostania redaktorami piszącymi na inny niż AW temat również chętnie przyjmiemy. Uszy do góry i dzięki za dotychczasowe wsparcie 🙂

luk_zloty

Zajmuje się pisaniem artykułów gdy ma na to ochotę, czyli bardzo rzadko. Poza tym jest tłumaczem j. angielskiego, choć nie odróżnia "past continous" od "present perfect" oraz tłumaczem j. rosyjskiego, ponieważ uczył się go przez jeden semestr na studiach. Redakcyjny błazen.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług.

Zamknij