Konfigurator umiejętności dowódcy – Premiera

Witajcie,

Długo wyczekiwany Konfigurator umiejętności dowódcy (w skrócie CSB) został dzisiaj wydany i wszyscy gracze mogą zacząć z niego korzystać. Czym jest to narzędzie?

Konfigurator pozwala użytkownikowi w prosty sposób na wybranie umiejętności dla interesującego go dowódcy i sprawdzenie jakie w ten sposób uzyska rezultaty. Innymi słowy, możecie sprawdzić jakie profity będzie oferował wasz dowódca na każdym z 15 poziomów przy wybranych przez was umiejętnościach.

Gdzie można znaleźć to narzędzie? Dostępne jest ono tutaj, znajdziecie je również na naszej stronie. Autorowi projektu – inside_tank – zależy na tym, aby CSB był jak najbardziej użyteczny dla społeczności AW, dlatego umożliwia on zamieszczenie go na swojej własnej stronie.

W każdej z sekcji forum powstał temat dotyczący konfiguratora, w którym możecie przeczytać o tym co on oferuje. Dostępny jest również serwer Discord, na którym możecie m.in. zgłaszać znalezione przez was błędy.

Wraz z udostępnieniem CSB, przygotowywanie buildów dla swoich dowódców stało się dużo prostsze. 🙂

sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią (gdy była w PvP). Community Contributor w Armored Warfare.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług.

Zamknij