Kilka przecieków z PTS #20

Witajcie,

Wczoraj ruszył kolejny PTS, tym razem jednakowy dla EU i RU. To co udało się znaleźć w grze jak i w jej plikach znajdziecie poniżej.

  • Dodano dwa detale z okazji Światowego dnia kota/czekolady: Klik
  • Dodano dwa nowe awatary, to samo wydarzenie co wyżej: Klik
  • Dodano nowe osiągnięcie, za które dostaniemy nowy kamuflaż. Wystarczy ukończyć wszystkie cztery aktualnie dostępne misje specjalnych operacji na poziomie hardcore: Klik
  • W plikach gry pojawił się plik exe o nazwie awbenchmark

Oprócz tego,  z jakiegoś powodu w rosyjskim pliku lokalizacyjnym (tylko w nim) Vickers Mk.7 posiada inny opis (draft/szkic), który mówi o Vickersie Mk.3:

The second successful Vickers MBT version was the Vickers MBT Mk.3. This was an improved version of the Mk.1 with a new diesel engine, new sights and a new fire control system, produced from 1978. Around 200 were sold to Nigeria and Kenya in the early 1980s, but then fortunes changed and the company hit a dry patch.

sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią (gdy była w PvP). Community Contributor w Armored Warfare.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług.

Zamknij