Kamuflaż dla T-14 Armata 152mm

Witajcie,

W plikach gry została znaleziona kolejna interesującą rzecz – jest to kamuflaż, który nosi nazwę „armata152„. Jak łatwo można się domyślić, jest on przeznaczony na czołg T-14 Armata.

Poniżej znajdziecie kilak zrzutów ekranu jak w przybliżeniu może on wyglądać na tym pojeździe:

Czy to oznacza, że T-14 Armata z działem 152mm, która to ponownie miała pojawić się w grze, będzie czołgiem premium w unikalnym kamuflażu? No cóż, jest to prawdopodobne.

wypowiedzi jednego z CM wiemy, iż maszyna ta nie będzie zwykłą premką, ponoć w jakiś sposób ma być ona do „zdobycia”. W jaki? Tego nie powiedziano, aczkolwiek powyższa wypowiedz sugeruje, iż nie będzie to coś zwykłego. Być może ostatnio otrzymaliśmy pewną wskazówkę na ten temat w oficjalnym artykule.

Mam tutaj na myśli nowy typ skrzynek, który ma w sobie zawierać m.in. kamuflaże i pojazdy premium. Czyżbyśmy w przyszłości mogli zdobyć czołg premium 10 poziomu w jednej ze skrzynek? A może to wspomniany wyżej kamuflaż do nich trafi? Może to być nawet jedno i drugie…

Tak czy siak, to tylko takie moje domysły. Póki co brak jakichkolwiek oficjalnych informacji na ten temat. 😉

 Źródło: vk.com

sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią (gdy była w PvP). Community Contributor w Armored Warfare.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług.

Zamknij