Kamuflaż dla T-14 Armata 152mm

Witajcie,

W plikach gry została znaleziona kolejna interesującą rzecz – jest to kamuflaż, który nosi nazwę „armata152„. Jak łatwo można się domyślić, jest on przeznaczony na czołg T-14 Armata.

Poniżej znajdziecie kilak zrzutów ekranu jak w przybliżeniu może on wyglądać na tym pojeździe:

Czy to oznacza, że T-14 Armata z działem 152mm, która to ponownie miała pojawić się w grze, będzie czołgiem premium w unikalnym kamuflażu? No cóż, jest to prawdopodobne.

wypowiedzi jednego z CM wiemy, iż maszyna ta nie będzie zwykłą premką, ponoć w jakiś sposób ma być ona do „zdobycia”. W jaki? Tego nie powiedziano, aczkolwiek powyższa wypowiedz sugeruje, iż nie będzie to coś zwykłego. Być może ostatnio otrzymaliśmy pewną wskazówkę na ten temat w oficjalnym artykule.

Mam tutaj na myśli nowy typ skrzynek, który ma w sobie zawierać m.in. kamuflaże i pojazdy premium. Czyżbyśmy w przyszłości mogli zdobyć czołg premium 10 poziomu w jednej ze skrzynek? A może to wspomniany wyżej kamuflaż do nich trafi? Może to być nawet jedno i drugie…

Tak czy siak, to tylko takie moje domysły. Póki co brak jakichkolwiek oficjalnych informacji na ten temat. 😉

 Źródło: vk.com

sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią. Peacekeeper w Armored Warfare.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Ci najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij