Jorge Alvarez i Olivia Bouchard – Umiejętności

Witajcie,

Z racji, iż na RU PTS pojawili się również dowódcy premium to przygotowałem dla was dwa zrzuty ekranu, które prezentują ich umiejętności.

Są oni raczej dość przeciętni i zgodnie z zapowiedziami, dobrze sprawdzą się dla nowych graczy i tych co chcą awansować innych swoich dowódców. Problemem może być cena, która na tą chwilę wynosi 5 500 złota.

Pamiętajcie, że podane wyżej wartości mogą jeszcze ulec zmianie. Jeżeli interesują was umiejętności Gia TsiklauriRachel Kramer to wiedzcie, że niedługo pojawią się oni w CSB.

sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią (gdy była w PvP). Community Contributor w Armored Warfare.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług.

Zamknij