Główna nagroda za pierwszy sezon kampanii została ujawniona!

Witajcie,

Wreszcie wiadomo co jest nagrodą główną za pierwszy sezon kampanii fabularnej. Ci z Was, którzy zaliczą wszystkie pięć epizodów dostaną czołg M1 Abrams w wariancie przeciwlotniczym, czyli Anti-Air Abrams (M1/AGDS).

Będzie to pojazd 9 lub 10 poziomu (zależy od decyzji deweloperów) wyposażony w działko automatyczne kalibru 35 mm oraz dwie wyrzutnie PPK, po 6 pocisków każda.

Nieco więcej o tej maszynie możecie poczytać w artykule Silentstalkera, który znajdziecie tutaj: Klik

 Tłumaczenie EN-PL: sebastor

 Źródło: aw.my.com

sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią (gdy była w PvP). Community Contributor w Armored Warfare.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług.

Zamknij