[Głosowanie] Jak oceniasz mapę Dolina Alpejska?

Witajcie,

Obecnie w AW nie dzieje się zbyt wiele, więc niestety, ale oznacza to brak artykułów. Jedyna ciekawostka jest taka, że niedługo będziemy obchodzić Dzień Świętego Patryka, spodziewajcie się czegoś „unikalnego”.

Z racji, iż od wprowadzenia 0.24 minął tydzień to przygotowaliśmy małe głosowanie. Dotyczy ono nowej mapy dla trybu Globalnych OperacjiDolina Alpejska.

W skali od 1 do 5 - Jak oceniasz Dolinę Alpejską?

  • 5 (32%, 34 Głosów / Votes)
  • 4 (31%, 33 Głosów / Votes)
  • 3 (16%, 17 Głosów / Votes)
  • 1 (16%, 17 Głosów / Votes)
  • 2 (5%, 5 Głosów / Votes)

Wszystkich głosujących / Total Voters: 106

Loading ... Loading ...

Jeżeli macie jakieś dodatkowe uwagi odnośnie mapy to zamieście je w komentarzach. Głosowanie dotyczące oceny 0.24 zrobimy za tydzień, damy twórcom jeszcze trochę czas na łatanie błędów.

sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią. Peacekeeper w Armored Warfare.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Aby zapewnić Ci najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij