[Głosowanie] Jak oceniasz mapę Dolina Alpejska?

Witajcie,

Obecnie w AW nie dzieje się zbyt wiele, więc niestety, ale oznacza to brak artykułów. Jedyna ciekawostka jest taka, że niedługo będziemy obchodzić Dzień Świętego Patryka, spodziewajcie się czegoś „unikalnego”.

Z racji, iż od wprowadzenia 0.24 minął tydzień to przygotowaliśmy małe głosowanie. Dotyczy ono nowej mapy dla trybu Globalnych OperacjiDolina Alpejska.

W skali od 1 do 5 - Jak oceniasz Dolinę Alpejską?

  • 5 (32%, 34 Głosów / Votes)
  • 4 (31%, 33 Głosów / Votes)
  • 3 (16%, 17 Głosów / Votes)
  • 1 (16%, 17 Głosów / Votes)
  • 2 (5%, 5 Głosów / Votes)

Wszystkich głosujących / Total Voters: 106

Loading ... Loading ...

Jeżeli macie jakieś dodatkowe uwagi odnośnie mapy to zamieście je w komentarzach. Głosowanie dotyczące oceny 0.24 zrobimy za tydzień, damy twórcom jeszcze trochę czas na łatanie błędów.

sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią (gdy była w PvP). Community Contributor w Armored Warfare.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług.

Zamknij