[Głosowanie] Czy w grze powinny się pojawić pojazdy premium 10 poziomu?

Witajcie,

Przyszła pora na podsumowanie naszego poprzedniego głosowania, w którym to pytaliśmy Was o zdanie, czy przyjacielski ogień powinien pozostać w grze. Zadamy Wam również nowe pytanie, tym razem związane z pojazdami premium.

PODSUMOWANIE

58% głosujących zagłosowało za opcją, aby mechanizm ten pozostał w grze. Może nie koniecznie w takiej formie jak obecnie – wielu graczy nie podoba się, że zostają ukarani za to, że ktoś umyślnie wjedzie w ich linię ognia – ale jest to integralny element gry, który powinien zostać.

Niewiele mniej,  bo aż 42%, wybrało opcję przemawiającą za wyłączeniem friendly fire. Według nich jest to niepotrzebna funkcja, która sprawia więcej problemów niż korzyści.

Macie jakieś dodatkowe uwagi odnośnie FF? A może macie propozycję jak zmienić cały system, aby działał on lepiej? W takim razie sekcja komentarzy poniżej jest Wasza. 🙂

NOWE GŁOSOWANIE

A oto nowe pytanie na ten tydzień:

Czy w grze powinny pojawić się pojazdy premium 10 poziomu?

 • Tak, ale tylko jako nagroda (36%, 69 Głosów / Votes)
 • Nie (32%, 60 Głosów / Votes)
 • Tak (31%, 59 Głosów / Votes)
 • Nie mam zdania (1%, 2 Głosów / Votes)

Wszystkich głosujących / Total Voters: 190

Loading ... Loading ...
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią. Peacekeeper w Armored Warfare.

 • Randon

  Nie prościej zrobić wszystkie pojazdy jako premium? Nie będzie problemu grindowania i narzekania, że ktoś musi się męczyć by zrobić ulubioną maszynkę.
  Brzmi idiotycznie? Bo jest idiotyzmem. Jedyne pojazdy premium na X tierze powinny być unikatowymi nagrodami czy to za długie kampanie, jak obecna, bądź za jakieś duże turnieje. Gdy wreszcie ruszy LoW, potem wojny klanów, nagrodą może być pojazd X poziomu.
  Ale kupowanie za kasę „dziesiątki” jest prostą drogą do pay2win

 • Miodu

  Proponuje zrobić glosowanie czy polaczyc serwery EU z RU !!! Bo po jakiego glosowac o 10T kiedy ludzi na serwerze coraz mniej.Zajebiscie lubie AW ale po jakiego mi 10T `premki żeby stal w garażu lub kolejce.Juz mam dość braku ludzi i ze MyCom żyje w innym swiecie.Co to za event żeby napierdzielac GO !!!! Ludzie odbembnili swoje 120 bitew i poszli w pizdu!!!

  • Randon

   Łączyć nie, za dużo problemów i możliwości znikania kont oraz ich zasobów. Mogą wykorzystać pomysł Ganjin, gdzie mając jeden klient decydujemy na jakich serwerach ma szukać bitew. W WT czy niedawno otwartym Crossout w opcjach zaznaczasz czy chcesz grać na EU, RU, NA czy też SEA. Więc nie czekasz zbyt długo na potyczkę a producent może przygotowywać oferty niezależnie od serwerów.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Ci najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij