[Głosowanie] Czy w grze powinny się pojawić pojazdy premium 10 poziomu?

Witajcie,

Przyszła pora na podsumowanie naszego poprzedniego głosowania, w którym to pytaliśmy Was o zdanie, czy przyjacielski ogień powinien pozostać w grze. Zadamy Wam również nowe pytanie, tym razem związane z pojazdami premium.

PODSUMOWANIE

58% głosujących zagłosowało za opcją, aby mechanizm ten pozostał w grze. Może nie koniecznie w takiej formie jak obecnie – wielu graczy nie podoba się, że zostają ukarani za to, że ktoś umyślnie wjedzie w ich linię ognia – ale jest to integralny element gry, który powinien zostać.

Niewiele mniej,  bo aż 42%, wybrało opcję przemawiającą za wyłączeniem friendly fire. Według nich jest to niepotrzebna funkcja, która sprawia więcej problemów niż korzyści.

Macie jakieś dodatkowe uwagi odnośnie FF? A może macie propozycję jak zmienić cały system, aby działał on lepiej? W takim razie sekcja komentarzy poniżej jest Wasza. 🙂

NOWE GŁOSOWANIE

A oto nowe pytanie na ten tydzień:

Czy w grze powinny pojawić się pojazdy premium 10 poziomu?

  • Tak, ale tylko jako nagroda (36%, 69 Głosów / Votes)
  • Nie (32%, 60 Głosów / Votes)
  • Tak (31%, 59 Głosów / Votes)
  • Nie mam zdania (1%, 2 Głosów / Votes)

Wszystkich głosujących / Total Voters: 190

Loading ... Loading ...

sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią. Peacekeeper w Armored Warfare.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Aby zapewnić Ci najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij