Globalny serwer – Co o nim sądzicie?

Witajcie,

Tym razem to bardziej taka dyskusja niż artykuł informacyjny. Wczoraj My.com ujawniło informację o tym, iż globalny serwer wkrótce pojawi się w AW. Z czymś takim wiąże się sporo zmian:

  • Nowy serwer ma się znajdować w Amsterdamie – pingi powinny być takie same lub lepsze (dla EU)
  • Gracze regionów EU, NA i RU będą grać razem
  • Konta graczy EU i NA zostaną połączone w jedno
  • Wszystkie regiony będą otrzymywać wszelkie aktualizacje w ten sam dzień

i kilka innych rzeczy. Niedługo dostaniemy również PTSa, więc warto by było, abyście samemu sprawdzili jak to będzie wyglądać w praktyce. Jeżeli macie jakieś pytania to zadawajcie je w tym wątku, za jakiś czas powstanie nowe Q&A, w którym znajdziecie odpowiedzi.

Raczej nie muszę wam o tym mówić, ale zróbcie wcześniej zrzuty ekranu waszych pojazdów, dowódców, ekwipunku itd.. Nigdy nie wiadomo co może się stać. 😉

Tak więc, co sądzicie o tej całej sprawie? Jaki następny krok powinni zrobić twórcy? Co może się nie udać? Jak byście zareagowali, gdybyśmy np. w 0.27 dostali pierwszą zawartość dla batalionów a na nowy rok jakaś reklamę?

Ciekawostka – Pewien „obiektywny” blog poświęcony WoT stwierdził, że nie ma sensu inwestować pieniędzy w AW ponieważ gra kiedyś może zniknąć, tak jak by nie czekało tego gry WG, oraz że globalny serwer nie rozwiąże problemu braku graczy w kolejce ponieważ ci się nie pojawią. 😀

sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią (gdy była w PvP). Community Contributor w Armored Warfare.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług.

Zamknij