[Giveaway] Edycje na Xboxa One

Witajcie,

Chcielibyście zacząć swoją przygodę z Armored Warfare na konsoli Xbox One i szukacie czegoś co ułatwi wam start? Dobrze trafiliście! W tym givewayu możecie wygrać wszystkie cztery edycje startowe:

Jak wziąć udział w giveawayu? Wykonajcie niżej wymienione akcje w Gleam.io i poczekajcie do zakończenia rozdawnictwa. Zwycięzców ogłosimy w osobnym artykule na naszej stronie.

Editions for Xbox One

REGULAMIN

  1. Giveaway potrwa do 19 sierpnia 2018 roku do godziny 23:59
  2. Zwycięzcy zostaną wyłonieni poprzez losowanie za pośrednictwem platformy Gleam.io
  3. Każda wykonana akcja równa się jednemu losowi
  4. Ukończenie wszystkich akcji nie jest wymagane do zdobycia nagrody
  5. Jedna osoba może wygrać tylko jedną nagrodę (edycję)
  6. Nagrody zostaną przyznane w postaci kodu (zostanie on wysłany na adres e-mail użyty w Gleam.io), który należy aktywować na tutaj

Uwaga: Przy ostatniej opcji „Share information about giveaway” nigdy nie będzie „ptaszka”, ponieważ link możesz przekazać wielu osobom i wielokrotnie dostać punkt za to.

Zwróć uwagę na liczbę „Entries„, powinna się ona zwiększać wraz z udanym udostępnieniem linku, czyli wykonaniem przynajmniej 1 akcji przez osobę, która go użyła.

sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią (gdy była w PvP). Community Contributor w Armored Warfare.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług.

Zamknij