[Giveaway] Challenger 1 Wolf

Witajcie,

Dawno już nie organizowaliśmy jakiegoś rozdawnictwa, więc oto one. Z racji, iż Challenger 1 dostał ostatnio buffa to właśnie on będzie nagrodą główną. Jako dodatek wypożyczenie T-14 152 na 48 godzin.

Jak wziąć udział w giveawayu? Wykonajcie niżej wymienione akcje w Gleam.io i poczekajcie do zakończenia rozdawnictwa. Zwycięzców ogłosimy w osobnym artykule na naszej stronie.

Challenger 1 Wolf & T-14 152 (2 days)

NAGRODY

 • Challenger 1 Wolf + T-14 152 (2 dni) + 3 dni konta premium + złota skrzynka
 • T-14 152 (2 dni)

REGULAMIN

 1. Giveaway potrwa do 27 maja 2018 roku do godziny 20:00
 2. Zwycięzcy zostaną wyłonieni poprzez losowanie za pośrednictwem platformy Gleam.io
 3. Każda wykonana akcja równa się jednemu losowi
 4. Ukończenie wszystkich akcji nie jest wymagane do zdobycia nagrody
 5. Jedna osoba może wygrać tylko jedną nagrodę
 6. Nagrody zostaną przyznane w postaci kodu (zostanie on wysłany na adres e-mail użyty w Gleam.io), który należy aktywować na stronie gry
 7. Jeżeli już posiadacie dany pojazd w garażu to nie dostaniecie rekompensaty po wpisaniu otrzymanego od nas kodu
 8. Kod na Challengera 1 Wolf pochodzi z serwisu Lootboy, więc jeżeli użyliście już takiego to nie będziecie mogli aktywować tego kodu
 9. Jeżeli użyliście wcześniej kodu na 7-dniowe wypożyczenie T-14 152 to nie będziecie mogli aktywować tego kodu
 10. Kody na wypożyczenie T-14 152 zostały podarowane przez My.com

Uwaga: Przy ostatniej opcji „Share information about giveaway” nigdy nie będzie „ptaszka”, ponieważ link możesz przekazać wielu osobom i wielokrotnie dostać punkt za to.

Zwróć uwagę na liczbę „Entries„, powinna się ona zwiększać wraz z udanym udostępnieniem linku, czyli wykonaniem przynajmniej 1 akcji przez osobę, która go użyła.

sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią (gdy była w PvP). Community Contributor w Armored Warfare.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług.

Zamknij