Fox – Nowa edycja specjalna

Witajcie,

Na rosyjskim serwerze Armored Warfare trafiła do sprzedaży nowa edycja specjalna o nazwie Fox, czyli lis. W jej skład wchodzą znane nam już wcześniej pojazdy premium w nowym, unikalnym kamuflażu:

  • AMX-10P PAC 90 Fox – niszczyciel czołgów premium 4 poziomu
  • XM1 Fox – czołg podstawowy premium 6 poziomu
  • M1134 ATGM Fox – niszczyciel czołgów premium 8 poziomu

Nowa edycja zapewne wkrótce pojawi się również i na serwerach EU i NA. Jej koszt całkowity powinien wynieść: 13 250 szt. złota.

Reskiny pojazdów premium, czy aby nie jest to już lekka przesada? Osobiście wolałbym jak już kolejne maszyny z drzewka w roli pojazdów premium, np. Stingray lub Wiesel TOW.

 Źródło: aw.mail.ru

sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią. Peacekeeper w Armored Warfare.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Aby zapewnić Ci najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij