Forum News – 29.11.17

Witajcie,

Przed Wami kolejny odcinek Forum News – serii w której koncentrujemy się na różnych ciekawych wypowiedziach i przeciekach, które pojawiają się m.in. na oficjalnym forum Armored Warfare.

Silentstalker – Content Manager


Czy kiedyś doczekamy się licznika, który będzie śledził wszystkie wydarzenia? Obecnie liczy on tylko główne cele epizodu kampanii, poboczne musimy zapisywać sobie sami!

Mam taką nadzieję. W następnym roku. Jest to jeden z największych problemów wydawcy z jakim obecnie się mierzymy.

POST


Wydaje mi się, że zawieszenie pojazdów kołowych i gąsienicowych jest nieco 'sztywne' i 'nieelastyczne' podczas jazdy po wyboistej powierzchni. Macie może w planach jego poprawę?

Myślę że były jakieś plany, aby je usprawnić, ale generalnie nie ma to jakiegoś dużego priorytetu.

POST


Mamy już w grze OT-65. Czy możliwe jest to, że zobaczymy również podobne pojazdy w przyszłości? Na przykład TPz Fuchs z MILAN, z opcją wyposażenia maszyny w ulepszenie pancerza A7/A8.

Możliwe. Z tego co kojarzę to chyba mamy zaplanowany przynajmniej jeden taki pojazd na niedaleką przyszłość.

POST


Czy możliwe jest dodanie Wiesel 1 z 20mm działkiem, wraz z Luchs, na niskich poziomach jako AFV i LT?

Nie tak dawno temu zadałem to samo pytanie. Być może, ale nie w bliskiej przyszłości.

POST


Po zagraniu na mapie PvE Pazur Tygrysa pomyślałem, ze fajnie było by mieć więcej sojuszniczych botów w niektórych misjach. Czy planujecie coś takiego?

Przepraszam, ale gdybym wiedział to i tak bym Ci nie powiedział. Pracujemy nad czymś dla PvE, może niedługo to ujawnimy.

POST


C1 Ariete miało być zastąpione przez Vickersa Mk.7/2. Kiedy to się stanie?

Nie stanie się. Znajdziemy inny zamiennik ponieważ Vickers jest teraz pojazdem premium.

POST


Wygląda na to, że doświadczenie zdobywane przez dowódców jest źle naliczane. Bonusy m.in. od premium czy wzmocnień dają mniej doświadczenia niż powinny.

Niestety, jest to znany błąd.

POST


Czy planujecie dodać więcej pojazdów premium 2 poziomu? Mogły by one zwiększyć ilość graczy na niskich tierach.

Nie bardzo, chyba że byłyby one typu kopiuj-wklej. Powód tego jest taki, że jest to bezcelowe – nie sprzedają się one zbyt dobrze.  Po prostu nie są warte robienia.

POST


Wilk XC-8 został znerfiony, ale kiedy czeka to T-15 HIFV? Spam czterema PPK w 4 sekundy jest OP!

Jeżeli dobrze pamiętam to T-15 zostanie znerfione w 0.23.

POST


Na koniec dwie ciekawostki:


Vickers Mk.7/2 'Vanquisher'

Vickers początkowo miał się pojawić przy okazji Dnia Guya Fawkesa. Sama nazwa Vanquisher była przeznaczona dla osobistego pojazdu Joshua Seagrove, którym miał być Challenger 2 w motywie Seahawk. Plan został anulowany, ale nazwa pozostała.

POST


Transfer zawartości z EU na NA

Na forum pojawił się temat odnośnie tego, że gracze grali na serwerze EU, zamiast NA, w wyniku błędu w launcherze, który to domyślnie ustawiał wszystko na EU.

Transfer zawartości konta oczywiście nie jest możliwy, ale SS powiedział, że My.com rozważa dodanie globalnej reputacji i kredytów osobom, które dotknął ten problem, aby mogli oni zacząć „od nowa”. Póki co wydawca bada tą sprawę.

POST


 Źródło: 1 oraz 2

sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią (gdy była w PvP). Community Contributor w Armored Warfare.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług.

Zamknij