Forum News – 28.06.17

Witajcie,

Przed Wami kolejny odcinek Forum News – serii w której koncentrujemy się na różnych ciekawych wypowiedziach i przeciekach, które pojawiają się m.in. na oficjalnym forum Armored Warfare. Oto co mamy dla Was w tym tygodniu.

Silentstalker – Content Manager


Planowane zmiany w amunicji to taka lekko odświeżona wersja systemu z 0.18? Wygląda na to, że większość zmian w Balansie 2.0 jest powoli odwracana.

Nie bardzo. Mam tutaj na myśli, że było wiele kroków pomiędzy obecnym stanem a 0.18. Pamiętaj że nie jest to kompletna lista właściwości pocisków w 0.21, ale lista zmian w porównaniu do aktualizacji 0.20.

Oprócz tego dużo więcej zmian jest zaangażowanych. Jednakże, ostatecznie ważną częścią jest, aby zobaczyć jak pociski będą się sprawować.

POST


Zaraz, połączona kolejka nie zadziałała na RU, ale i tak ją wprowadziliście?

Zależy co masz na myśli poprzez „nie zadziałała” – nie zawiera ona błędów.

Aczkolwiek tak, postanowiliśmy ruszyć z testem ponieważ poprawia ona ogólny czas oczekiwania – jest to inna sytuacja niż na RU. Zbierzemy informacje zwrotne od graczy (nie tylko z forum) o tej funkcji.

POST


Ostatniej nocy mój M1A1 Abrams był wybadany może w 10-15%, dzisiaj jest on w pełni wybadany i mogę kupić następny pojazd. O co chodzi?

Jest to zamierzone. Jest to część poprawki rozwiązującej problemy z odszkodowaniem.

POST


Dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane. Rozumiem Wasze powody stojące za połączeniem kolejki, ale zmuszanie graczy do grania w coś czego nie lubią nie jest najlepszym pomysłem.

Jesteśmy świadomi negatywnych aspektów, dlatego jest to po prostu test – proszę, zamieście swoje informacje zwrotne w oryginalnym temacie, abyśmy mogli je zebrać.

POST


Macie w planach zmianę niektórych modyfikacji, czy dostaniemy za nie jakieś odszkodowanie?

Nie będziemy bezpośrednio rekompensować graczy, ale w aktualizacji 0.21 zmienimy cenę sprzedaży z 50% na około 8085%, dzięki temu dużo taniej będzie można zmienić swoje modyfikacje.

Planujemy także jeszcze bardziej zmienić system (zmiana retrofitów będzie o około trzy razy tańsza, ale aktualnie nie jest to planowane na 0.21).

POST


 Tłumaczenie EN-PL: sebastor

 Źródło: aw.my.com

sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią (gdy była w PvP). Community Contributor w Armored Warfare.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług.

Zamknij