Forum News – 28.02.18

Witajcie,

Przed Wami kolejny odcinek Forum News – serii w której koncentrujemy się na różnych ciekawych wypowiedziach i przeciekach, które pojawiają się m.in. na oficjalnym forum Armored Warfare.

Jak zapewne pamiętacie, SS postanowił zaprzestać wypowiadać się na forum. Pozostawiło to graczy bez jakiejkolwiek sensownej komunikacji z My.com i deweloperami.

Sytuacja nadal jest beznadziejna, aczkolwiek jeden z angielskich CM – Peligro – postanowił stworzyć nowy wątek, w którym możecie zadawać niemalże dowolne pytania. Wyjątek stanowią te dotyczące rozwoju gry.

Peligro – Community Manager


Kiedy ponownie pojawi się wątek Q&A dla pytań do deweloperów?

Nie mamy planów, aby przywrócić go w najbliższym czasie – nie było tam zbyt wielu znaczących pytań, na które można by odpowiedzieć. Przedyskutujemy inne sposoby komunikacji gracz-deweloperzy w przyszłości.

POST


Czy zaczniecie w końcu odpowiadać na pytania graczy, np. odnośnie wydarzeń, na forum?

Forum jest pierwszym i najważniejszym miejscem, gdzie gracze mogą podyskutować o grze między sobą. Będę okazjonalnie dołączał do konwersacji, aczkolwiek jeżeli potrzebujecie szybkiej odpowiedzi od CM to najlepszym sposobem będzie przekazanie pytania przez jednego z moderatorów, mają oni bezpośredni kontakt ze mną i innymi CM. Jeżeli potrzebujesz czegoś akurat ode mnie to najlepiej będzie skontaktować się poprzez Discorda.

POST


Jakie jest Wasze zdanie na temat Areny? Większość graczy była niezadowolona z formy tego wydarzenia, poza tym liczba aktywnych graczy na Steam spadła o 8,8% po jej rozpoczęciu.

Wydarzenie było całkiem udane, ale negatywny feedback odnośnie ograniczenia PvP został odnotowany. W przyszłości przedyskutujemy alternatywne sposoby na zachęcenie graczy do uczestnictwa w wydarzeniach.

Rozumiem że niektórzy ludzie nie lubią grindowego Top 100, ale to właśnie z tego powodu mieliśmy system z poziomami, które zawierały całkiem interesujące nagrody.

POST


 Źródło: aw.my.com

sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią. Peacekeeper w Armored Warfare.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Aby zapewnić Ci najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij