Forum News – 28.02.18

Witajcie,

Przed Wami kolejny odcinek Forum News – serii w której koncentrujemy się na różnych ciekawych wypowiedziach i przeciekach, które pojawiają się m.in. na oficjalnym forum Armored Warfare.

Jak zapewne pamiętacie, SS postanowił zaprzestać wypowiadać się na forum. Pozostawiło to graczy bez jakiejkolwiek sensownej komunikacji z My.com i deweloperami.

Sytuacja nadal jest beznadziejna, aczkolwiek jeden z angielskich CM – Peligro – postanowił stworzyć nowy wątek, w którym możecie zadawać niemalże dowolne pytania. Wyjątek stanowią te dotyczące rozwoju gry.

Peligro – Community Manager


Kiedy ponownie pojawi się wątek Q&A dla pytań do deweloperów?

Nie mamy planów, aby przywrócić go w najbliższym czasie – nie było tam zbyt wielu znaczących pytań, na które można by odpowiedzieć. Przedyskutujemy inne sposoby komunikacji gracz-deweloperzy w przyszłości.

POST


Czy zaczniecie w końcu odpowiadać na pytania graczy, np. odnośnie wydarzeń, na forum?

Forum jest pierwszym i najważniejszym miejscem, gdzie gracze mogą podyskutować o grze między sobą. Będę okazjonalnie dołączał do konwersacji, aczkolwiek jeżeli potrzebujecie szybkiej odpowiedzi od CM to najlepszym sposobem będzie przekazanie pytania przez jednego z moderatorów, mają oni bezpośredni kontakt ze mną i innymi CM. Jeżeli potrzebujesz czegoś akurat ode mnie to najlepiej będzie skontaktować się poprzez Discorda.

POST


Jakie jest Wasze zdanie na temat Areny? Większość graczy była niezadowolona z formy tego wydarzenia, poza tym liczba aktywnych graczy na Steam spadła o 8,8% po jej rozpoczęciu.

Wydarzenie było całkiem udane, ale negatywny feedback odnośnie ograniczenia PvP został odnotowany. W przyszłości przedyskutujemy alternatywne sposoby na zachęcenie graczy do uczestnictwa w wydarzeniach.

Rozumiem że niektórzy ludzie nie lubią grindowego Top 100, ale to właśnie z tego powodu mieliśmy system z poziomami, które zawierały całkiem interesujące nagrody.

POST


 Źródło: aw.my.com

sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią (gdy była w PvP). Community Contributor w Armored Warfare.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług.

Zamknij