Forum News – 23.05.18

Witajcie,

Przed Wami kolejny odcinek Forum News – serii w której koncentrujemy się na różnych ciekawych wypowiedziach i przeciekach, które pojawiają się m.in. na oficjalnym forum Armored Warfare.

Silentstalker – Content Manager


Według Steamcharts średnia ilość graczy spadłą poniżej 100... Tak, mówiliście nam, że gra tam tylko niewielka część osób, ale trend spadkowy się utrzymuje. Już teraz ludzie na PS4 narzekają na ilość graczy.

Szczerze mówiąc, to nie to. Nie skupiamy się na aktywnościach związanych ze Steam. Ale dzięki za feedback.

POST


Czy deweloperzy planują przyjrzeć się wpływowi uszkodzonych modułów na osiągi pojazdów? Obecnie jazda z uszkodzonymi modułami jest dość karana i wymaga użycia wielu zestawów naprawczych.

Raczej, ale  z tego co mi wiadomo to nie w bliskiej przyszłości.

POST


Jakieś informacje odnośnie Leoparda 2A6 PSO?

Ten pojazd obecnie nie jest planowany. Ale kolejny Leopard 2 może być. 🙂

POST


Powinniście włączyć czat drużynowy przy ekranie zwycięstwa lub porażki. Gracze kochają pisać gg, gj itp.

Zostało to wyłączone nie bez powodu (gracze często pisali całkiem inne rzeczy).

POST


W grze są dwie wersje Wiesel, obie z ATGM. Chcemy starego Wiesla z działkiem z powrotem!

Rozważamy to.

POST


Jaki jest aktualny stan działek automatycznych w większej perspektywie? Czy deweloperzy są zadowoleni z tego jak sprawują się one obecnie (rozmiar magazynka. obrażenia, celność, zagrożenie) w obydwu trybach gry? Czy pracujecie nad jakimiś globalnymi zmianami?

Mniej więcej. Generalnie, w 0.25 przywracamy niektóre elementy mety działek automatycznych z przed Balansu 2.0 (tak, działko automatyczne może wrócić do Wiesla, aczkolwiek nie w 0.25). To nie tak, że chcemy aby Wiesel ściągał na jeden magazynek MBT’ki, ale działko powinny być wiarygodnym systemem uzbrojenia, oraz ponownie alternatywą dla pocisków.

POST


 Źródło: aw.my.com

sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią (gdy była w PvP). Community Contributor w Armored Warfare.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług.

Zamknij