Forum News – 18.10.17

Witajcie,

Przed Wami kolejny odcinek Forum News – serii w której koncentrujemy się na różnych ciekawych wypowiedziach i przeciekach, które pojawiają się m.in. na oficjalnym forum Armored Warfare.

Silentstalker – Content Manager


Ciekawi mnie ilu graczy dotknął problem brakujących rzeczy (pojazdy, status sławy itp.) po resecie progresji. Jeżeli jest ich niewielu to może warto by się zastanowić nad przyznaniem im po prostu określonej liczby kredytów i reputacji?

Nie ma ich aż tak wielu. Wciąż pracujemy nad poprawką.  Nie mam podglądu co dokładnie musi zostać poprawione, konkretne przykłady były by mile widziane, aczkolwiek rzeczy zgłoszone przez Fatlady i innych są znane.

W tym momencie rozważamy dodanie jakiejś konkretnej rekompensaty wszystkim, którzy dokonali resetu, aby rozwiązać ten problem, ale póki co nie mam żadnych konkretnych informacji. Niemniej jednak, narazie nie wyłączymy opcji resetu.

POST


Dodajcie do ekranu wyboru misji podgląd minimapy. Czasami nie pamiętam jak dokładnie wygląda dana misja.

Przyjrzymy się UI PvE jako całości. Niestety, póki co nie mogę się podzielić żadnymi szczegółami.

POST


Czy macie jakieś plany, aby przerobić osiągnięcia, dodać nowe medale itp.?

Krótka odpowiedź: Tak.

POST


Czy macie jakieś plany, aby wprowadzić linię pojazdów CV90?

Linia CV90, cóż, kiedyś tak, ale nie wkrótce.

POST


Czy możemy się spodziewać linii francuskich MBT w tym roku, tak jak nam obiecano?

[…] mamy ustalone, w której aktualizacji pojawi się francuska linia MBT, ale nie jest to ten rok.

POST


Poprawicie w końcu garaż? Nawet przy przełączeniu się na jego uproszczoną wersję moje GPU gotuje się!

Mamy zaplanowane dodatkowe optymalizacje (jeżeli się nie mylę to nawet dla 0.22), ale aby rozwiąż tymczasowo ten problem, przełącz się na uproszczony garaż, ten z pewnością nie przegrzeje PC. […]

POST


Kiedy gracze otrzymają detal Crimson Reavers za trzeci epizod kampanii?

Detal zostanie wydany, gdy tylko zostanie wprowadzony do gry (zapewne w aktualizacji 0.22).

POST


 Tłumaczenie EN-PL: sebastor

 Źródło: aw.my.com

sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią (gdy była w PvP). Community Contributor w Armored Warfare.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług.

Zamknij