Forum News – 14.11.18

Witajcie,

Przed Wami kolejny odcinek Forum News – serii w której koncentrujemy się na różnych ciekawych wypowiedziach i przeciekach, które pojawiają się m.in. na oficjalnym forum Armored Warfare.

Silentstalker – Content Manager


Jak rozwiążecie problem różnicy dostępności Type 99A2-140 (najlepszego MBT) między batalionami RU i EU w nadchodzącym trybie dla batalionów?

To bardzo dobre pytanie. Na razie nie mam pojęcia – jest wiele potencjalnych rozwiązań, na przykład zbanowanie pojazdów premium, ograniczenie trybu do poniżej 10 poziomu itp. Myślę że wciąż mamy sporo czasu na rozwiązanie tego.

POST


Kiedy możemy się spodziewać rozdzielenia SOA na systemy pasywne i aktywne? Z tego co kojarzę to miało to być zrobione jakiś czas po 0.26.

Zostało to niestety przesunięte na później, obecnie jest wliczone w zakres prac, które określamy jako plan Nowych Horyzontów. W przewidywalnej przyszłości, ale nie bardzo szybko.

POST


Jaki jest postęp prac nad serwerem regionalnym San Francisco?

Cóż, NA jako oddzielny serwer nie powróci. Jednakże, chcemy zaimplementować kilka innych rozwiązań, które poprawią sytuację dla obecnych graczy z NA i Australii. Niemniej jednak, nie pojawi się to zbyt szybko, jest to raczej maraton aniżeli sprint.

POST


Czy macie w planach organizację dużych turniejów lub lig?

Nie sądzę, abyśmy mieli dość zasobów (ludzi), aby to aktualnie zrobić. Przedyskutujemy to, ale nie miej zbyt dużych nadziei.

POST


W grze jest kilka niezbalansowanych pojazdów (Type 99A2, Merkavy itp.). Gdybyście nie patrzeli tylko na 'oficjalne' statystyki i spytali się kogoś kto gra w grę to byście to zauważyli.

Type 99A2 generalnie niedomaga, jest słaby. Z francuskich AFV, tylko VBL Ingwe spisuje się lepiej od innych, i tylko w rękach uzdolnionych graczy. Merkavy, obecnie nie wiem.

POST


Odnośnie systemu skórek. Czy to oznacza, że będę mógł wyrzucić kamufulaż Black Eagle z mojego Obiekta 640 i pomalować go tak jak chcę?

Z tego co wiem to tak.

POST


 Źródło: aw.my.com

sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią (gdy była w PvP). Community Contributor w Armored Warfare.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług.

Zamknij