Forum News – 13.06.18

Witajcie,

Przed Wami kolejny odcinek Forum News – serii w której koncentrujemy się na różnych ciekawych wypowiedziach i przeciekach, które pojawiają się m.in. na oficjalnym forum Armored Warfare.

Silentstalker – Content Manager


Co się stało z trybem bitew rankingowych?

Ten tryb póki co nie powróci. Zidentyfikowaliśmy wiele problemów z nim związanych, a co ważniejsze, nie brało w nim udziału zbyt wielu graczy. Zastanowimy się nad tym jak można usprawnić ten tryb i wtedy zobaczymy, czy wprowadzimy go ponownie.

POST


Czy wypełnienie wszystkich trzech kontraktów uniemożliwi graczom dalsze zdobywanie skrzynek za dzienne zadania?

Nie. Gdy ukończysz wszystkie trzy kampanie to będziesz codziennie dostawał do ukończenia nowe misje 3 etapu w ten sam sposób jak wcześniej, po prostu bez topowej nagrody.Tym sposobem misje mogą trwać wiecznie.

POST


Odnośnie kontraktów i Sheridana. Nawet ta inna gra o czołgach daje premki 5 poziomu za mniej grindowe misje/maratony. Wyobraźcie sobie nagrodę 6 poziomu - wykonywanie misji zajęłoby lata.

Nie uważamy kampanii trwającej 3-4 tygodnie ze skrzynkami, walutą progresji i darmowymi pojazdami premium za rozczarowującą. Same misje również są łatwe.

POST


Na koniec ciekawostki:

  • W okresie lata i jesieni pojawią się dwa duże wydarzenia
  • C1 Ariete, które miało być zastąpione przez Vickesa Mk.7, nie zostanie ani usunięte, ani nie stanie się pojazdem premium. Pojazd zostanie przesunięty „gdzieś indziej”
  • Prace nad Obiekt 195 zostały jakiś czas temu zawieszone. Pojawi się w przyszłości, ale prawdopodobnie nie w tym roku

 Źródło: aw.my.com

sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią (gdy była w PvP). Community Contributor w Armored Warfare.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług.

Zamknij