Forum News – 12.09.18

Witajcie,

Przed Wami kolejny odcinek Forum News – serii w której koncentrujemy się na różnych ciekawych wypowiedziach i przeciekach, które pojawiają się m.in. na oficjalnym forum Armored Warfare.

Silentstalker – Content Manager


Jakieś wieści odnośnie ponownego dodania Caribbean Crisis jako kolejnego kompletu misji dla powracających graczy, którzy je przegapili?

Nie na tą chwilę, może pomiędzy Sezonem 1 a Sezonem 2.

POST


Trzynaście godzin na wydanie aktualizacji to bardzo słaby sposób na przyciągnięcie nowych graczy do gry... Wyglądacie na amatorów.

Dziękuje za twoją głęboką wiedzę i szczegółową analizę tego w jaki sposób można by zoptymalizować nasze wewnętrzne procesy. Ta aktualizacja nie była po prostu aktualizacją, zawierała ona również serię zmian w innych systemach, a to wymagało czasu.

POST


Pociski HE działek automatycznych nie zadają już obrażeń modułom (a przynajmniej nie gąsienicom)

Generalnie to nie prawda. Jednakże, wygląda na to, że jest problem z niektórymi gąsienicami. Jesteśmy tego świadomi i badamy to.

POST


W inspekcji opancerzenia nie możemy patrzeć na pojazd od spodu, dlaczego?

Podejrzewam że tak jest ponieważ inspekcja posiada tą samą kamerę co standardowy garaż, a ilość próśb na sprawdzenie opancerzenia od spodu nie jest uzasadnieniem na poświęcenie dodatkowego czasu na rozwinięcie tej opcji. Mam na myśli, ile razy tak naprawdę musisz sprawdzać spód pojazdu?

POST


A zatem, zamiast naprawić zarobek na mapie Podgórze Globalnych Operacji, po kryjomu usunęliście regionalny mnożnik kredytów z GO dla wszystkich map. Dlaczego?

Obrazek

Spytam, ale szczerze mówiąc, nic nie wiem na temat tego bonusu, skąd się wziął. Podejrzewam że w ogóle nie miało go tam być.

POST


Czy będzie możliwe przetransferowanie złota z naszych kont NA na konta EU?

Cóż, nie całkiem – główny problem jest taki, że sporo wczesnych paczek ze złotem wysyłało złoto zarówno na NA i EU, więc przerzucenie złota było by w rzeczywistości jego zdublowaniem. Ale, pracujemy nad czymś co może was zadowolić.

POST


Kiedy patrzysz na SOA w oknie ulepszeń, większość zawiera sformułowanie 'Strąca pociski kierowane i niektóre z innych pocisków'. Nie wiem o jakie inne pociski może chodzić...

Jak wiesz, niektóre SOA niszczą pociski AP i HE. Ale co do tego wyżej, zapewne jest to kiepsko napisana podpowiedź.

POST


Czy była by możliwość dodania losowej pogody i pory dnia dla niektórych z misji?

Nie, szczerze w to wątpię. Aczkolwiek może być wiele wersji tej samej mapy z różną pogodą (Zimna stal PvP i Specjalne Operacje S2E4, gdzie mamy burzę śnieżną). W pewnym momencie tego typu mechanizm był w rozwoju, ale sądzę że deweloperzy skupiają się na nowych misjach.

POST


Czy T-72B otrzymał już 'poprawną' wieżę?

Nie, widzę zadanie jako wciąż nieukończone.

POST


Jakaś aktualizacja odnośnie sytuacji Anthony Diaz? Czas przywrócić go z wygnania?

Co z nim? Nie mamy planów na jego ponowne wprowadzenie, był on ekskluzywną nagrodą.

POSTW najnowszym filmiku deweloperów wspomniano o nadchodzących 29 nowych czołgach (42 jeżeli wliczymy w to francuskie pojazdy). Czy w tym są takie premki jak Revolution? Czy będą to nowe linie lub uzupełnienie tych już istniejących?

(42 – w filmiku nie chodziło o francuskie pojazdy, ale o już wprowadzone izraelskie – sebastor)

Nie mam pojęcia skąd się wzięła liczba 42. Jeżeli policzymy reskiny, aktualnie zaplanowane rzeczy (którymi podzielono się przynajmniej z operatorami) to jest ona zauważalnie wyższa. Jeżeli policzymy tylko unikalne maszyny to jest niższa (ale niezbyt dużo)

Są to głównie pojazdy progresji (w tym francuska linia, która będzie posiadać boczną gałązkę, tak jak Izraelczycy, więc to nie będzie tylko 10 czołgów) i różne fajne nagrody. Na przykład, jest kilka fajnych rzeczy związanych z nadchodzącymi wydarzeniami, nie mogę o tym mówić, ale dwie z nagród w mojej opinii są naprawdę niesamowite.

POST


Francuskie pojazdy zostały zepchnięte na 2019 z uwagi na te 29 nowych czołgów?

Na tą chwilę nie, ale nie mogę potwierdzić żadnych ostatecznych terminów.

POST


Wspomnieliście kiedyś, że będziemy mieli szansę zgarnięcia Shermana premium 2 poziomu. Jakieś wieści w tej sprawie?

Musimy zaplanować na niego wydarzenie, ale tak, powiedzieliśmy że tak będzie.

POST


Wciąż czekamy na skrzynki Black Eagle za wydarzenie...

Jest problem z wydarzeniem, którego nie możemy rozwiązać bez konkretnego dewelopera. Tak się składa, że ten deweloper jest najbardziej zajętą osobą w firmie, dość dosłownie. Czekamy na jego czas. Będziemy przypominać o tym problemie co tydzień, aż zostanie rozwiązany.

POST


Czy tak ciężko zaprogramować licznik, czy może wszyscy deweloperzy są z McDonalda?

Tak, ciężko jest zaprogramować licznik przy użyciu systemu, który obecnie posiadamy. Część związana z interfejsem jest trudna.

POST 1, 2


Kiedyś wspomniano, że wszystkie pojazdy progresji i premki od dealerów nie będą posiadać kamuflaży. Czy możemy dostać Shermana 1 poziomu bez 'specjalnego' camo?

Spytałem się o to i jest to zamierzone (by przyciągnąć nowych graczy do tej nowej linii, łatwiejszej dla newbies).

POST


Dlaczego Ramka, Terminatory i T-15 otrzymały specjalne traktowanie (buff działek automatycznych) skoro radziły sobie dobrze?

Cóż, z kilku powodów.

  • Po pierwsze i najważniejsze, Terminatory są (za wyjątkiem AGDSa) jedynymi pojazdami w swoim rodzaju (w zasadzie MBT’kami z działkami automatycznymi), zatem naturalnym jest, że będą ich dotyczyć nieco inne reguły niż resztę maszyn z działkami (AGDS jest specjalnym przypadkiem, wiemy o nim, deweloperzy przyglądają się jego osiągom, w tym nerfowi do minimalnego zasięgu)
  • Terminatory nie radziły sobie aż tak dobrze, BMPT-72 był poniżej przeciętnej, a inne były takie sobie przed 0.26 (48-50% WR, ale takie sobie statystyczne zarobki na bitwę). Nawet T-15 (pomimo swojej reputacji) jest poniżej średniej w wielu statystykach (jego zarobki w PvE są ok, ale takie sobie)
  • Inne pojazdy uzależnione od działek, które nie zostały wspomniane w twoim poście, radzą sobie całkiem nieźle (Marder jest prawdziwym potworem), więc nie było zbyt wiele do zbuffowania
  • Te zmiany nakierowały wspomniane na początku pojazdy do roli anty-AFV, które mogą zdewastować różne malutkie VBL jeżdżące wokół

Plus, jak wspomniałem wyżej, więcej pojazdów z działkami może zostać przerobionych w przyszłych aktualizacjach (jeszcze nie wiem jakie będą następne duże zmiany w balansie) by dopasować je do Terminatorów.

POST


Kiedy Marder 2 wreszcie dostanie nerfa? Ten pojazd jest OP!

Statystycznie, w PvP, Marder 2 nie jest aż TAKI świetny – patrząc na miesięczne dane z przed 0.26, posiada on około 51% WR, a jego osiągi nie skalują się dobrze wraz z umiejętnościami.

Działa on naprawdę dobrze w PvE, ale zarobki nie są powalające. Są powyżej średniej, ale niezbyt dużo. Według wszelkich wskaźników nie wydaje się to być OP pojazd.

POST


Co do AGDSa, o którym wspomniano wyżej. Nie pisałem wam o tym, ale deweloperzy znów go popsuli. Zasięg minimalny PPK wynosi teraz często około 100m (tak samo jak to było zaraz po jego wprowadzeniu do gry).

 Źródło: aw.my.com

sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią (gdy była w PvP). Community Contributor w Armored Warfare.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług.

Zamknij