Forum News – 12.07.17

Witajcie,

Przed Wami kolejny odcinek Forum News – serii w której koncentrujemy się na różnych ciekawych wypowiedziach i przeciekach, które pojawiają się m.in. na oficjalnym forum Armored Warfare. Oto co mamy dla Was w tym tygodniu.

Silentstalker – Content Manager


Mam nadzieję, że pojazd który możemy wygrać w kampanii nie będzie rosyjskim klonem oraz, że będzie miał odpowiedni kamuflaż (nie jakąś kolorowankę). Oprócz tego warto było by wiedzieć o co dokładnie walczymy.

Jest to unikalny pojazd wysokiego poziomu, żaden „reskin”. Z tego co mi wiadomo to bez „specjalnego” kamuflażu, powinien posiadać podstawowy kolor. Więcej szczegółów ujawnimy, gdy nadejdzie odpowiedni czas.

POST 


Czy te bonusy z wydarzenia Zbrojownia Seahawks oznaczają, że drugi epizod wystartuje 14 lipca?

Obecnie pracujemy nad tym, aby ruszył w przyszłym tygodniu, ale wciąż jest kilka mechanizmów, które muszą zostać dopracowane.

POST


Jestem trochę rozczarowany. Liczyłem na więcej pojazdów, a dostaliśmy pół linii. W grze nie pojawił się Wilk w wersji z działem 105 mm, czy to oznacza, że będzie to pojazd premium?

Na chwilę obecną nie jest to jasne.

POST


Bardzo liczę na nową aktualizację, ale w oczy rzuca się ilość pojazdów, czyli połowa linii. Sądziłem że jest ona gotowa od miesięcy.

No cóż. Wyszło na to, że rzeczy pozostawione przez OE były totalnie popsute, niekompletne lub niezdatne do użytku. Tyle z twierdzenia „złe Mail.ru nie chce wypuścić nowych, pełnych linii.„. Plus z tego był taki, że przerobione modele są lepszej jakości.

POST


KTO Rosomak nie posiada PPK? Co się stało z założeniami twórców, że wszystkie AFV powinny je posiadać? Działka automatyczne są obecnie słabe i wymagają przeróbek.

Częściowo. Chcemy, aby działka automatyczne były użyteczne. Moja osobista opinia jest taka, że ta gra potrzebuje więcej „dakka”. Wiecie, nacisnąć spust i niech leci.

POST


Kto wymyśla nazwy map dla serwera EU i NA? Serwer RU ma właściwą nazwę - Kanał Panamski (do którego nawet są odniesienia w artykule) - podczas, gdy my dostaliśmy jakąś głupią nazwę - Kanał. Tak samo ma się sytuacja z innymi mapami.

Mapy RU są nazywane w odniesieniu do ich realnych lokacji, taką decyzję podjęto jakiś czas temu. Uważamy, że dziwne byłoby, gdyby wszystkie mapy PvP nagle zmieniły by swoją nazwę (podczas, gdy mapy PvE wciąż posiadałyby swoje „kodowe” oznaczenia). Stąd taka różnica.

POST


Obiekt 640 jako nagroda za kampanię? Czemu nie.

Ostateczna nagroda? Nie.

POST


Na koniec krótka informacja odnośnie brakujących nagród za pierwszy epizod kampanii:


Brakujące nagrody

Potwierdzono, że niewielka liczba graczy wypełniła cele pomimo tego, że nie została wymieniona na liście. Pracujemy nad rozwiązaniem, problem powinien zniknąć przed startem drugiego epizodu. Gdy tylko rozwiążemy tą sprawę to zaktualizujemy listę i wypłacimy brakujące nagrody.

POST


 Tłumaczenie EN-PL: sebastor

 Źródło: aw.my.com

sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią. Peacekeeper w Armored Warfare.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Ci najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij