Forum News – 11.10.17

Witajcie,

Przed Wami kolejny odcinek Forum News – serii w której koncentrujemy się na różnych ciekawych wypowiedziach i przeciekach, które pojawiają się m.in. na oficjalnym forum Armored Warfare.

Silentstalker – Content Manager


Jak długo jeszcze opcja resetu będzie dostępna?

Na tą chwilę nie mamy żadnego terminu na jej wyłączenie. Poinformujemy Was, gdy będziemy go mieli.

POST


Do jakiej klasy zostanie przyporządkowany Abrams AGDS?

Prawdopodobnie niszczyciel czołgów.

POST


Dlaczego VFM 5 Merc jest sprzedawany wyłącznie za pieniądze? Czy w ostatnim liście od producenta nie było mowy, że tylko nowe pojazdy będą sprzedawane za gotówkę?

Nie ma tam nic o tym, że stare pojazdy nigdy nie będą dostępne za kasę – mogą się pojawić w pewnym momencie za złoto, ale z pewnością nie jest to reguła, i nie zawsze.

POST


 Tłumaczenie EN-PL: sebastor

 Źródło: aw.my.com

sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią. Peacekeeper w Armored Warfare.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Aby zapewnić Ci najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij