Forum News – 10.10.18

Witajcie,

Przed Wami kolejny odcinek Forum News – serii w której koncentrujemy się na różnych ciekawych wypowiedziach i przeciekach, które pojawiają się m.in. na oficjalnym forum Armored Warfare.

Silentstalker – Content Manager


Kiedy zaktualizujecie starsze modele czołgów? Przynajmniej 2-3 maszyny na aktualizację powinno być ok, łącznie z poprawkami tekstur.

Taki jest plan z T-72B, T-55 i T-62, które pojawią się jako pierwsze z uwagi na najgorsze modele. Jednakże, nie mogę ci podać żadnego terminu, wygląda na to, że mamy na razie małe opóźnienie.

POST


Wiele czołgów posiada mocowania pod karabiny maszynowe, ale broni jako takich nie ma. Dlaczego tak jest, czy zobaczymy je w przyszłości? Mogły by się one pojawić w skórkach/systemie tuningu.

Po prostu tuning? Ciężko powiedzieć, być może w przyszłości, gdy system tuningu się pojawi. Nie jest to niemożliwe, ale na pewno nie pojawi się wkrótce.

POST


Czy deweloperzy pracują nad zbalansowaniem systemu SOA w oparciu o kierunek, tak jak to było? Patrząc np. na T-14 i T-15 można zauważyć, że ich SOA pokrywa jedynie 180° na przedzie pojazdu, z zerową ochroną na tyle.

360° twarda SOA jest gamifikacją, w rzeczywistości działa ona w inny sposób. Była to świadoma decyzja, która została zbalansowana przez niższy zasięg, ograniczone ładunki, cooldown i inne czynniki, które odróżniają twardą SOA od miękkiej.

POST


Gdzie mogę przeczytać o takich efektach pogodowych jak burza śnieżna, burza piaskowa? Czy istnieje jakiś sposób na ich wyłączenie, jeżeli nie mają efektu?

Są dwa rodzaje efektów pogodowych –  niektóre są tylko wizualne (z reguły dym o niskiej intensywności i ” duże”efekty wizualne), inne, jak na przykład burza piaskowa, są częścią rozgrywki (redukują widzialność, np. burza na mapie Przejście przez pustynię lub mgła na Upiornym polu).

Pierwsza kategoria może zostać wyłączona poprzez ustawienie poziomu detali na niski lub minimalny. Druga kategoria jest częścią gry i nie może zostać wyłączona, ponieważ zapewniała by niesprawiedliwą przewagę w rozgrywce.

POST


Niedawno zaprezentowano Challengera 2 Black Night. Czy dodacie go do gry?

Wiemy o prototypie Black Night. Jednakże, obecnie nie mamy planów na jego wprowadzenie.

POST


Czy deweloperzy eksperymentowali ze zniszczalnymi budynkami (zniszczenie wsporników i zawalenie lub przewrócenie się budynku)? CryEngine w pełni wspiera to.

Tak, ale z tego co mi wiadomo to wprowadzenie tego wymagało by sporej ilości zasobów, a jest to coś co nie wprowadziło by zbyt wiele do rozgrywki.

POST


Czy jest jakiś powód, dla którego niektóre ikoniczne czołgi jak Conqueror, M103, IS-8 i kilka innych zostało pominiętych? Poza tym, że chcecie dodawać pełne linie.

Pojazdy niskich poziomów nie są pomijane, planujemy dodać ich więcej (dodaliśmy izraelskie maszyny, PT-85, dodamy francuską maszynę low tier itd.), ale oczywiście stworzenie pojazdu niskiego tieru zajmuje tyle samo czasu co średniego lub wysokiego poziomu.

Gracze zagrają z jedną, dwie bitwy (o ile nie będzie to taki potwór jak O. 279) i zostawią te maszyny. Dodanie wielu czołgów niskiego poziomu jest generalnie stratą zasobów

POST


Czy deweloperzy eksperymentowali z prawdziwym automatem ładującym w stylu karuzeli, w którym moglibyśmy 'wstępnie' załadować pociski w garażu i wystrzelić je w bitwie w określonej wcześniej kolejności?

Devsi eksperymentowali z wieloma rzeczami. To co opisałeś było testowane za czasów OE, z tego co pamiętam to rozgrywka wyszła kiepska. Po co sobie zawracać tym głowę skoro można natychmiast zmienić amunicję.

POST


Czy zobaczymy więcej ruchomych elementów na pojazdach (np. obracający się radar na Draco)?

Zajmujemy się nowymi modelami, zwróć uwagę np. na tą fajną animacje przeładowania IT-1. Stare modele – raczej nie.

POST


Jako że kilka ostatnich wydarzeń PvP nagradzało głównie no life'ów siedzących przed PC po 12-20 godzin, czy macie w planach jakieś wydarzenia, które brały by pod uwagę skill graczy?

Tak, mamy takie plany odnośnie następnego Flashpoint (jeżeli zdecydujemy się na jego odpalenie).

POST


Czy pomysł 'rajdów' na główne bazy frakcji najemników SI wciąż znajduje się w planach? Coś w stylu grupy 10 lub więcej graczy, którzy walczyli by z ogromną hordą botów z dzikimi kartami z GO i celami pobocznymi?

Raczej. W tej chwili nie mogę powiedzieć więcej o tym.

POST


Czy dowódca, lub jej/jego poziom, wpływa na to jak są składane drużyny?

Nie

POST


MaciekM4a4 – Polish Community Manager


Czy podczas tegorocznego Halloween też dostaniemy jakiś fajny garaż jak ostatnio?

Co do garażu nie jest to jeszcze pewne, ale dostaniemy nową edycję zombie, czy jakoś tak. Tym razem jednak z nowymi reskinami.

POST


Na koniec jedna ciekawostka związana ze skrzynkami:

Cóż, mam dobrą i złą wiadomość. Dobra jest taka, że legendarne posiłki (skrzynki) znikną na dobre, permanentnie. Zła wiadomość jest taka, że ta konkretny reskin Black Eagle pojawił się w ofercie po raz ostatni. I nie, nie ma w planach kolejnej wersji BE.

POST

 Źródło: 1 oraz 2

sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią (gdy była w PvP). Community Contributor w Armored Warfare.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług.

Zamknij