Forum News – 10.01.18

Witajcie,

Przed Wami kolejny odcinek Forum News – serii w której koncentrujemy się na różnych ciekawych wypowiedziach i przeciekach, które pojawiają się m.in. na oficjalnym forum Armored Warfare.

MaciekM4a4 – Polish Community Manager


T-14 Armata z 152 mm oraz Obiekt 195 - pojazdy progresji, czy premium?

Armata będzie za coś innego, czyli w pewnym stopniu do zdobycia. Co do Obiekta 195, nie ma jeszcze niczego czym mogę się podzielić na daną chwilę.

POST


Silentstalker – Content Manager


Czy misje na detale Blak Eagle będą dostępne również dla tych co wygrali Stingraya 2 BE, czy tylko dla tych co zakupili, którąś z paczek?

[…] Nie, wygranie Stingraya 2 nie będzie się liczyć, tak samo jak jego zdobycie w konkursie. Był to test związany z marketingiem.

POST


Czy w grze pojawi się więcej wariantów Stryker'a? Na przykład Dragoon lub CROWS-J?

Hmm, na tą chwilę nie.

POST


Czy doczekamy się wersji Mardera 2, Sabra Mk.2 i Vickersa Mk.7/2 bez specjalnego kamuflażu?

To niestety nie jest planowane.

POST


Odnośnie właścicieli edycji kolekcjonerskiej, którzy nie są zadowoleni, że ponownie sprzedaliście Challengera 1 Falcon i M60-2000. Może dacie im wersje tych pojazdów bez specjalnego kamuflażu?

Dobrze że mi przypomniałeś. Mieliśmy rozwiązanie, ale myślę, że zapomniano o nim w świątecznym szale.

POST


 Źródło: 1 oraz 2

sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią. Peacekeeper w Armored Warfare.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Aby zapewnić Ci najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij