Forum News – 10.01.18

Witajcie,

Przed Wami kolejny odcinek Forum News – serii w której koncentrujemy się na różnych ciekawych wypowiedziach i przeciekach, które pojawiają się m.in. na oficjalnym forum Armored Warfare.

MaciekM4a4 – Polish Community Manager


T-14 Armata z 152 mm oraz Obiekt 195 - pojazdy progresji, czy premium?

Armata będzie za coś innego, czyli w pewnym stopniu do zdobycia. Co do Obiekta 195, nie ma jeszcze niczego czym mogę się podzielić na daną chwilę.

POST


Silentstalker – Content Manager


Czy misje na detale Blak Eagle będą dostępne również dla tych co wygrali Stingraya 2 BE, czy tylko dla tych co zakupili, którąś z paczek?

[…] Nie, wygranie Stingraya 2 nie będzie się liczyć, tak samo jak jego zdobycie w konkursie. Był to test związany z marketingiem.

POST


Czy w grze pojawi się więcej wariantów Stryker'a? Na przykład Dragoon lub CROWS-J?

Hmm, na tą chwilę nie.

POST


Czy doczekamy się wersji Mardera 2, Sabra Mk.2 i Vickersa Mk.7/2 bez specjalnego kamuflażu?

To niestety nie jest planowane.

POST


Odnośnie właścicieli edycji kolekcjonerskiej, którzy nie są zadowoleni, że ponownie sprzedaliście Challengera 1 Falcon i M60-2000. Może dacie im wersje tych pojazdów bez specjalnego kamuflażu?

Dobrze że mi przypomniałeś. Mieliśmy rozwiązanie, ale myślę, że zapomniano o nim w świątecznym szale.

POST


 Źródło: 1 oraz 2

sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią (gdy była w PvP). Community Contributor w Armored Warfare.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług.

Zamknij