Forum News – 09.05.18

Witajcie,

Przed Wami kolejny odcinek Forum News – serii w której koncentrujemy się na różnych ciekawych wypowiedziach i przeciekach, które pojawiają się m.in. na oficjalnym forum Armored Warfare.

Silentstalker – Content Manager


Czy pojazdy amfibijne będą mogły w przyszłości pływać? Czy może ta część rozwoju gry została zatrzymana?

Nie w bliskiej przyszłości. Pływanie nie znajduje się w przewidywalnych planach, a biorąc pod uwagę układ istniejących map, nie była by to za bardzo użyteczna funkcja bez przeróbki map.

POST


Czy siły zbrojne, np. rosyjska armia, pomagają przy tworzeniu gry - modele, dźwięk itp.?

Myślę, że nie w tej chwili, aczkolwiek mieliśmy partnerstwo z Uralvagonzavod z dwa lata temu.

POST


Co się stanie z linią T-64/T-80? Czy w przyszłości pojawi się w niej Oplot i Bulat?

Ostatecznie, tak. Ukraińskie czołgi zostały przełożone ponieważ pod względem rozgrywki były identyczne z rosyjską gałązką, izraelskie i francuskie maszyny są bardziej unikalne.

POST


Miło zobaczyć, że serwer RU nie tylko dostał Obiekta 279 za darmo, ale również wydarzenie z okazji Dnia Zwycięstwa, które ominęło nas już drugi rok z rzędu.

Wkrótce dostaniemy wydarzenie o tematyce amerykańskiej, którego RU nie dostanie.

POST


Czy wszystkie przyszłe oferty za złoto będą zawyżone (np. Obiekt 279 kosztuje 1500 zamiast 1000 szt. złota)? Czy planujecie zwiększyć ceny pojazdów premium?

Niekoniecznie. Przerzuciliśmy się na ten system z poprzedniego „Wersja za złoto dostępna miesiąc po premierze” – jest to coś co testujemy.

POST


Na koniec informacja odnośnie izraelskich pojazdów. Mają się one pojawić dopiero w okolicach połowy lata.

POST

 Źródło: aw.my.com

sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią (gdy była w PvP). Community Contributor w Armored Warfare.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług.

Zamknij