Forum News – 08.08.18

Witajcie,

Przed Wami kolejny odcinek Forum News – serii w której koncentrujemy się na różnych ciekawych wypowiedziach i przeciekach, które pojawiają się m.in. na oficjalnym forum Armored Warfare.

Silentstalker – Content Manager


Dlaczego po ustawieniu wszystkich ustawień graficznych na maksymalne, gra dalej wygląda przeciętnie? Czy to dlatego, aby dało się w nią grać nawet na starym sprzęcie? Przecież gracze z nowymi komputerami na pewno wydają więcej pieniędzy na grę.

Niestety, gra musi być również dostępna dla rynku CIS i ich komputerów, cóż… które są jakie są. Generalnie jest to „polityczny” wymóg jako że Mail.ru jest z Rosji.

Ale czy to właśnie nie z tego powodu mamy klienta w wersji SD i HD?

Częściowo tak. Oczywiście nie chcemy, aby AW wyglądało jak pre-HD WoT na high-end PC. Niemniej jednak, istnieją także poważne ograniczenia techniczne. Na przykład, WoT ma kilka modeli o wysokiej ilości detali – AW, z tego co się orientuję, posiada jeden. Zatem, nawet jak dodasz niesamowite tekstury, wizualna jakość wciąż będzie ograniczona przez np. ilość wielokątów.

Nie oznacza to, że wizualne usprawnienia nie mają miejsca – mają (np. nowe shadery itp.), ale jeżeli deweloper jest ograniczony przez konieczność poświęcenia czasu na optymalizację gry, aby Alyosha gdzieś z Syberii mógł pograć w grę z mniejszą pamięcią niż tą, którą obecnie posiadają przeciętne telefony w tych czasach, cóż…

Tak czy inaczej, AW na najwyższych ustawieniach wygląda dobrze. Nie powalająco, nie ma tego efektu „wow, cholera jasna”, gdy patrzysz na to, ale jak na grę MMO jest ok. Pracujemy także nad pewnymi niesamowitymi nowościami graficznymi, jak nowy garaż Sezonu 2, który widzieliście w artykule Nowe Horyzonty, według mnie wygląda on niesamowicie.

POST 1, 2


Dlaczego nie udostępnicie wszystkich misji PvE dla każdego z poziomów trudności, tak jak to było kiedyś? Chcę pograć na innych mapach, a nie ciągle to samo!

Nie każda mapa jest dopasowana do każdego poziomu trudności. Nigdy nie było wszystkich map dla wszystkich poziomów trudności – mam nawet dokument z listą map dla poziomów z 0.18, podział map dalej występuje.

POST


Czy będziemy mieli opcję zakupu 'niewidzialnego' kamuflażu lub suwaka, który zmienił by przezroczystość camo? Chciałbym, aby moje czołgi miały po prostu bazowy kolor, ale z bonusem od kamuflażu.

Nie, nie ma tego w planach.

POST


SS, powiedziałeś że MyLoot ostatecznie zastąpi sklep internetowy. Czy to oznacza, że nie będzie już pojazdów za złoto?

Stary sklep pozostanie specjalnie dla czołgów za złoto i będzie działał tak jak dotychczas.

POST


Dlaczego nie mogę pograć w standardowe PvP na XBO? Napisane jest, że potrzebuję pojazdu 11 poziomu?!

Bitwy losowe PvP są wyłączone, od momentu premiery gry, w oczekiwaniu na zwiększenie się populacji graczy. Jeżeli chcecie doświadczyć PvP, Globalne Operacje są dostępne od 5 poziomu.

POST


Skoro zmieniacie umiejętności załogi to czy dostaniemy dla niej darmowy reset?

Reset dla czystych buffów? Nie, oczywiście że nie.

POST


Czy możemy oczekiwać zmiany opcji ustawień graficznych w niedalekiej przyszłości (np. dodając możliwość wyłączenia trawy)?

Gracze którzy wyłączyli by roślinność mieli by dość sporą przewagę nad tymi, którzy by tego nie zrobili, więc nie spodziewałbym się takiej opcji zbyt szybko.

POST


Czy w przyszłości będziemy mogli zdobyć myCoins grając po prostu w grę, czy będziemy musieli wydać pieniądze?

Możliwe że w przyszłości pojawią się wydarzenia z myCoins jako nagrodami. Niemniej jednak, nie jest to gwarantowane, wiesz jak to jest.

POST


Sugerujesz że graczy AFK powinniśmy zgłaszać do Wparcia? Czy oznacza to, że system raportowania w grze nie działa?

Oznacza to, że lepiej zapewnić jakiś dowód Wsparciu niż czekać, aż gracz nazbiera w grze raportów za AFK.

System działa, ale jeżeli ktoś maru… przepraszam, mówi o braku karania graczy AFK, oferują ci szansę wykonania swojej części.

POST


Jakieś plany odnośnie dodania Obiekta 120 aka SU-152 Taran?

Nie w przewidywalnej przyszłości.

POST


 Źródło: aw.my.com

sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią (gdy była w PvP). Community Contributor w Armored Warfare.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług.

Zamknij