Forum News – 04.04.18

Witajcie,

Przed Wami kolejny odcinek Forum News – serii w której koncentrujemy się na różnych ciekawych wypowiedziach i przeciekach, które pojawiają się m.in. na oficjalnym forum Armored Warfare.

Silentstalker – Content Manager


Czy zobaczymy opcję wyboru kilku dział dla istniejących już pojazdów? Na przykład dla Challengera 2 ADTU - działo 120 i 140 mm.

Z tego co mi wiadomo, dla istniejących już pojazdów, prawdopodobnie nie.

POST


Czy starsze pojazdy otrzymają podobny mechanizm co niedawno wprowadzony ASCOD LT - wraz ze zmianą wieży zmienia się również działo?

Nie (a przynajmniej z tego co mi wiadomo, nad żadnym nie trwają obecnie prace), oznaczało by to znaczący wysiłek przy modelowaniu, z 0 korzyścią dla graczy. Możliwe że takie warianty mogły by być wprowadzone jako nowe pojazdy.

POST


Czy jest w planach rebalans na wszystkich poziomach? Niektóre pojazdy są bardzo mocne (VBL, T-64A), a inne mało użyteczne (OT-64). Ponadto jest problem z przesadnymi wartościami kamuflażu, zasięgu widzenia itp.

Nie wierzę, aby taka sytuacja istniała. Po więcej informacji odnośnie balansowania pojazdów, odsyłam cię do naszych ostatnich artykułów, ale sytuacja gdzie jeden czołg jest ekstremalnie mocny, gdy gra się nim poprawnie (na przykład pojazd z mocną wieżą w pozycji pod hulldowna) jest w porządku. Nie ma planów upodobnienia do siebie maszyny, balansowanie w AW tak nie działa.

Pozwól że inaczej sformułuję pytanie. Kiedy coś zostanie zrobione z rosyjskimi i chińskimi OP MBT i kiedy AFV zostaną podzielone na klasę ciężkich AFV i zwiadowców, aby MM mógł je zbalansować?

Nie sądzę, aby rosyjskie czołgi były OP – a przynajmniej nie były, gdy ostatnim razem sprawdzałem statystyki. To samo tyczy się chińskich (możliwe że za wyjątkiem Typów 99), ale nie mogę tego potwierdzić z pamięci, muszę to sprawdzić. Co do AFV, jest to kolejna kwestia – planujemy sposoby na  ich zmianę/dodanie czegoś do nich.

POST


Nowy dealer posiada unikalne wymagania, aby odblokować niektóre pojazdy. Czy taki mechanizm odblokowywania zostanie użyty w nadchodzących liniach progresji?

Następna gałązka będzie miała inny mechanizm odblokowania, ale w mojej opinii równie interesujący.

POST


Niskie poziomy cierpią z powodu wysokich kosztów retrofitów. Czy są jakieś plany, aby dostosować cenę zależnie od poziomu?

Z tego co mi wiadomo to nie.

POST


Czy będziemy kiedykolwiek w stanie nałożyć detale na nowe reskiny pojazdów premium?

Niektóre pojazdy celowo nie mają detali, z kolei dla innych to bug. Niestety, ale nie mam listy maszyn, które powinny je mieć, tyczy się to tych z permanentnym kamuflażem. Zgaduję że zostanie to rozwiązane wraz z nadchodzącym systemem skórek.

POST


Czy w grze pojawią się długoterminowe misje, które zatrzymają graczy na dłużej? Na przykład z nagrodą w postaci unikalnego kamuflażu itp.

Tak (wkrótce się o nich dowiecie).

POST


Czy Type 99A2-140 i T-14-152 pozostaną czołgami premium?

Tak, pozostaną premkami.

POST


Czy skrzynki (z pojazdami premium - przyp. red.) zniknęły na dobre, czy są już jakieś plany na ich powrót?

Bardzo prawdopodobne, że pojawią się w przyszłości, wydarzenie Legendarne posiłki zostało przerwane zanim się zakończyło.

POST


 Źródło: aw.my.com

sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią (gdy była w PvP). Community Contributor w Armored Warfare.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług.

Zamknij