Forum News – 02.01.19

W, itajcie,

Przed Wami kolejny odcinek Forum News – serii w której koncentrujemy się na różnych ciekawych wypowiedziach i przeciekach, które pojawiają się m.in. na oficjalnym forum Armored Warfare.

Silentstalker – Content Manager


Czy obecnie mechanika pocisków HE ma działać jak działa (spam Sheridanów i HE na wysokich poziomach)? Jakie jest wasze zdanie w tej sprawie?

Nasze obecne zdanie brzmi:

  • Pociski HE małego i średniego kalibru  nie powinny być zbyt dobre w zadawaniu obrażeń, ich głównym przeznaczeniem powinno być niszczenie modułów i wykańczanie przeciwników z niską ilością HP – dla czystego DPM lepsze powinny być AP i HEAT
  • HE dużego kalibru  (np. 152mm) wciąż powinny zadawać mniej obrażeń niż HEAT, za wyjątkiem bardzo cienkiego pancerza, ale teraz dmg tej amunicji powinien być całkiem niezły

Jeżeli pojazdy <=125mm używają dużo amunicji HE to przyjrzymy się temu i je znerfimy, albo znów poprawimy formułę HE. Co do 152mm, jest to mniej więcej zamierzone, ale niektóre maszyny mogą sprawować się zbyt dobrze – wtedy zostaną znerfione. Tak czy siak, 152mm HEAT wciąż powinny zadawać więcej obrażeń, jeżeli tak nie jest to jest to bug do naprawy.

POST


Kathryn Grey za Quiz?

Ten „quiz” jest dla nowych graczy, jako ostatni krok programu szkoleniowego nowych graczy, który jest aktywny od miesięcy. Nie jestem pewien dlaczego pojawił się on również dla doświadczonych/starych graczy, ale nie jest to zamierzone. Przyjrzę się temu.

Dowódca jest wypłacany raz w tygodniu (ale może zająć to więcej czasu z uwagi na święta, ludzie odpowiedzialni za program też mają wolne).

POST 1, 2


Battle coinsy są ekskluzywne dla obecnego battle passa, czy może zatrzymamy tą walutę do następnej edycji?

Wciąż nad tym dyskutujemy. Obecnie monety są ekskluzywne dla kampanii Władcy Pustkowi.

POST


Chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej o nadchodzących szwedzkich pojazdach.

Żadne nie są planowane na najbliższą przyszłość.

POST


 Źródło: aw.my.com

sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią (gdy była w PvP). Community Contributor w Armored Warfare.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług.

Zamknij