Festiwal wydarzeń – Polowanie

Witajcie,

Polowanie to kolejna impreza, która odbywa się w ramach tygodnia pełnego konkursów oraz startu battle passa. Ilu przedstawicieli My.com uda wam się upolować tym razem? 🙂

Zalogujcie się 13 grudnia w Armored Warfare i zagrajcie w PvP na 8 poziomie. Pracownicy i moderatorzy My.com wezmą udział w bitwach i jeśli dacie racie zniszczyć któregoś z nich to otrzymacie w nagrodę 3-dniowe wypożyczenie najwyższej nagrody Bitewnej drogi w postaci czołgu podstawowego premium 10 poziomu Altay.

Wydarzenie będzie miało miejsce w następujących godzinach:

  • 1 sesja: 16:00 – 18:00 czasu CET (dla graczy europejskich i rosyjskich)
  • 2 sesja: 15:00 – 17:00 czasu PST (dla graczy północnoamerykańskich)

Brzmi jak gratka? Cóż, jak zawsze jest jeden hak. I tym razem pojedziemy na bitwę dość potężnymi pojazdami – niszczyciel czołgów 8 poziomu Terminator Mod.2017, też dostępny w trakcie wydarzenia.

Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby nie zginąć. Unikniemy pościgu, zostaniemy w miejscu, a do tego jest jeszcze jeden osioł, który uwielbia tonąć, gdy tylko się rozkręci… innymi słowy, zdobycie tej nagrody łatwe nie będzie, bo trzeba się będzie nieźle napocić!

Regulamin:

  • Za zniszczenie My.com ze swojej drużyny nie zdobędziesz nagrody, spotka cię za to ban lub dyskwalifikacja
  • Nie musisz sobie zapisywać kogo zniszczyłeś (choć to nie boli); my wszystko mamy pod kontrolą
  • Możesz wygrywać ile chcesz, nie ma żadnych ograniczeń na gracza
  • Nagrody zostaną dostarczone po zakończeniu wydarzenia

 Źródło: aw.my.com

sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią (gdy była w PvP). Community Contributor w Armored Warfare.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług.

Zamknij