Epizod 2 – Istniejące problemy

Witajcie,

Wygląda na to, że pojawiły się kolejne problemy z drugim epizodem kampanii fabularnej. Na forum AW pojawił się temat, w którym poinformowano m.in. o błędach związanych z automatycznym przydzielania nagród oraz z liczeniem bitew T-72AV ICE. Poniżej znajdziecie treść posta:

Problem 1: Nagrody nie są przyznawane automatycznie
Status: Nierozwiązany

Problem ten pojawił się podczas procesu naprawy „błędnego licznika”, ale jest on inny w swej naturze. Wszystkie nagrody, który powinniście dostać (w tym te za ukończenie celów oraz nagrody bonusowe z celu 2) zostaną wypłacone w przyszłym tygodniu (czyli od 31 lipca). Możecie być pewni, że nie stracicie żadnych nagród za ukończenie celów – jeżeli jest on ukończony w liczniku, liczy się.

Problem 2: T-72AV ICE nie działa z celem 2
Status: Rozwiązany

Jest to znany błąd. Tak jak w przypadku problemu 1, pracujemy nad rozwiązaniem. Dopóki nie będziemy go mieli, proszę nie używać czołgu T-72AV ICE w celu ukończenia celu 2 (Globalne Operacje).

Ponadto, od czwartkowego startu do piątkowego wieczoru, występował problem z licznikiem, w wyniku którego używał on niepoprawnych poziomów pojazdów, przez co niektóre bitwy nie były liczone.

Z przykrością informujemy Was, że z powodu ograniczeń technicznych, bitwy którego powinny zostać zaliczone podczas tego okresu, ale nie były, nie zostaną dodane do licznika. Aby to zrekompensować, przedłużyliśmy wydarzenie o jeden dzień, do 19 sierpnia.

Będziemy kontynuować monitorowanie forum i Waszych informacji zwrotnych. Dziękujemy za Wasze zrozumienie i wsparcie.

 Tłumaczenie EN-PL: sebastor

 Źródło: aw.my.com

sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią (gdy była w PvP). Community Contributor w Armored Warfare.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług.

Zamknij