Epizod 2 – Istniejące problemy

Witajcie,

Wygląda na to, że pojawiły się kolejne problemy z drugim epizodem kampanii fabularnej. Na forum AW pojawił się temat, w którym poinformowano m.in. o błędach związanych z automatycznym przydzielania nagród oraz z liczeniem bitew T-72AV ICE. Poniżej znajdziecie treść posta:

Problem 1: Nagrody nie są przyznawane automatycznie
Status: Nierozwiązany

Problem ten pojawił się podczas procesu naprawy „błędnego licznika”, ale jest on inny w swej naturze. Wszystkie nagrody, który powinniście dostać (w tym te za ukończenie celów oraz nagrody bonusowe z celu 2) zostaną wypłacone w przyszłym tygodniu (czyli od 31 lipca). Możecie być pewni, że nie stracicie żadnych nagród za ukończenie celów – jeżeli jest on ukończony w liczniku, liczy się.

Problem 2: T-72AV ICE nie działa z celem 2
Status: Rozwiązany

Jest to znany błąd. Tak jak w przypadku problemu 1, pracujemy nad rozwiązaniem. Dopóki nie będziemy go mieli, proszę nie używać czołgu T-72AV ICE w celu ukończenia celu 2 (Globalne Operacje).

Ponadto, od czwartkowego startu do piątkowego wieczoru, występował problem z licznikiem, w wyniku którego używał on niepoprawnych poziomów pojazdów, przez co niektóre bitwy nie były liczone.

Z przykrością informujemy Was, że z powodu ograniczeń technicznych, bitwy którego powinny zostać zaliczone podczas tego okresu, ale nie były, nie zostaną dodane do licznika. Aby to zrekompensować, przedłużyliśmy wydarzenie o jeden dzień, do 19 sierpnia.

Będziemy kontynuować monitorowanie forum i Waszych informacji zwrotnych. Dziękujemy za Wasze zrozumienie i wsparcie.

 Tłumaczenie EN-PL: sebastor

 Źródło: aw.my.com

sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią. Peacekeeper w Armored Warfare.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Aby zapewnić Ci najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij