Dzień Bastylii

Witajcie,

W dniu 14 lipca we Francji obchodzone jest święto narodowe (La fête nationale), szerzej znane w krajach anglojęzycznych jako Dzień Bastylii. Nazwa ta oznacza jeden z najważniejszych epizodów we francuskiej rewolucji, szturm na więzienie-twierdzę Bastylii 14 lipca 1789 roku. Twierdza ta była uważana za symbol królewskiej władzy, a jej upadek był poważnym ciosem w autorytet króla.

BONUSY Z OKAZJI DNIA BASTYLI

Aby należycie uczcić ten dzień, twórcy przygotowali kilka bonusów oraz specjalny pakiet.

  • Francuską flagę będzie można zakupić z 90% zniżką do końca 14 lipca
  • Podwójna Reputacja – bonus w postaci +100% do zdobywanej reputacji, dostępny przez cały dzisiejszy dzień
  • French Hours – 14 lipca w godzinach 18:30 – 23:00 gracze otrzymają bonus w postaci +100% (x2) do zdobywanych kredytów oraz +400% (x5) do zdobywanej reputacji

PACZKA Z OKAZJI DNIA BASTYLII

Od 14 lipca do 23 lipca 2016 roku, gracze będą mogli zakupić pakiet „Dzień Bastylii z ekskluzywnym pojazdem AMX-10RCR, niszczycielem czołgów premium 8 poziomu.

AMX-10RCR to zmodernizowana wersja AMX-10RC, francuskiego wozu wsparcia ogniowego, oryginalnie opracowanego przez GIAT na początku 1980 roku. Lekki i zwinny sześciokołowy AFV uzbrojono w działo kal. 105 mm, umożliwiając mu niszczenie celów ze znacznego dystansu. W 2010 roku ponad 200 egzemplarzy, starzejących się już pojazdów, zostało zmodernizowane przez Nexter. Ulepszenie dotyczyło opancerzenia i elektroniki,  dzięki nim pojazd mógł wypełniać zadania na nowoczesnym polu bitwy do momentu jego ewentualnego zastąpienia przez Jaguara.

Paczka z okazji Dnia Bastylii zawiera:

  • AMX-10RCR Niszczyciel czołgów premium 8 poziomu.
  • 30 dni konta premium
  • 4 000 000 Kredytów

Cena: 13 450 szt. złota

Paczkę możecie zakupić tutaj: Klik

 Źródło: aw.my.com

sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią. Peacekeeper w Armored Warfare.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Aby zapewnić Ci najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij