Community News – Armored Warfare Polska

Witajcie,

Małe parafialne ogłoszenie. Niedawno na Facebooku powstała nowa grupa – Armored Warfare – Polska – która ma na celu zrzeszenie polskich graczy Armored Warfare.

Jeżeli szukacie miejsca, w którym chcielibyście zareklamować swój batalion, wymienić się informacjami z innymi graczami, lub po prostu porozmawiać to tam będziecie mieli taką możliwość.

Warto również dodać, iż w niedalekiej przyszłości możliwe, że pojawi się również możliwości wygrania kilku rzeczy do samej gry. 😉

sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią (gdy była w PvP). Community Contributor w Armored Warfare.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług.

Zamknij