Community News: Armored Warfare Polska

Witajcie,

Chcielibyście pograć czołgami premium 10 poziomu, ale nie udało Wam się wygrać w żadnych z ostatnich konkursów? W takim razie może zainteresuje Was grupa Armored Warfare – Polska na FB.

Pojawi się tam kilka konkursów, w których będziecie mogli wygrać kody na wynajem T-14-152, Type 99A2-140 oraz Obiekta 640. Obecnie trwa konkurs z T-14-152, który potrwa jeszcze tylko kilka godzin, do 18:00. 🙂

sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią (gdy była w PvP). Community Contributor w Armored Warfare.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług.

Zamknij