Community News – 29.05.17

Witajcie,

W kolejnej części serii Community News, w której to prezentujemy różnego rodzaju materiały oraz zapowiedzi stworzone przez naszych partnerów, choć nie tylko. Oto co mamy dla Was w tym odcinku:

PARTNERZY


(PL) Bzikers

Link do kanału: YouTube


(ENG) Caladine

Caladine już niedługo (w piątek, 2 czerwca) będzie organizował swój pierwszy urodzinowy stream. Oprócz obejrzenia rozgrywek z takich gier jak AW oraz WT, uczestnicy wydarzenia będą mieli również szansę na wygranie paru nagród.

Link do kanału: YouTube oraz Twitch


(PL) Herianm

Link do kanału: YouTube


(ENG) LightFoot Freddy

Link do kanału: YouTube oraz Twitch


(PL) Spichris

Spichris ostatnio ponownie zaczął streamować swoje bitwy z Armored Warfare. Nagranie z jednego z takich strumyków znajdziecie powyżej.

Link do kanału: YouTube oraz Smashcast


POZOSTALI


(ENG) KaSH

Link do kanału: YouTube oraz Twitch


Tworzysz własne treści? Chciałbyś się pochwalić swoją pracą przed innymi? W takim razie zamieść do niej link w komentarzu pod tym artykułem, a być może znajdzie się ona w następnej części Community News. 🙂

sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią (gdy była w PvP). Community Contributor w Armored Warfare.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług.

Zamknij