Community News – 29.01.18

Witajcie,

W kolejnej części serii Community News, w której to prezentujemy różnego rodzaju materiały oraz zapowiedzi stworzone przez naszych partnerów, choć nie tylko. Oto co mamy dla Was w tym odcinku:


(PL) Bzikers

Link do kanałuYouTube oraz Twitch


(EN) Devient Kage

Link do kanału: YouTube oraz Twitch


(PL) Herianm

Link do kanałuYouTube


(EN) LightFoot Freddy

Link do kanałuYouTube oraz Twitch


(PL) Perez_345

Link do kanału: Twitch


(PL) Spichris

Link do kanałuYouTube oraz Twitch(EN) AWReplays

Link do kanałuYouTube oraz AWReplays


(FR) moriar57

Link do kanałuTwitch


(EN) StrongAnimal

Link do kanałuYouTube oraz Twitch


(EN) Terror

Link do kanałuYouTube


Tworzysz własne treści? Chciałbyś się pochwalić swoją pracą przed innymi? W takim razie zamieść do niej link w komentarzu pod tym artykułem, a być może znajdzie się ona w następnej części Community News. 🙂

sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią (gdy była w PvP). Community Contributor w Armored Warfare.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług.

Zamknij