Community News – 05.11.18

Witajcie,

W kolejnej części serii Community News, w której to prezentujemy różnego rodzaju materiały oraz zapowiedzi stworzone przez naszych partnerów, choć nie tylko. Oto co mamy dla Was w tym odcinku:


(EN) Andy J

Link do kanału: YouTube & Twitch


(PL) Bzikers

Link to the channel: YouTube & Twitch


(EN) LightFoot Freddy

Link do kanałuYouTubeTwitch


(PL) Spichris

Link do kanałuYouTube & Twitch


(PL PS4) Tedddiii

Link do kanału: YouTube



(EN) Capt Canada

Link do kanałuYouTube & Twitch


(EN) Terror

Link do kanałuYouTube


(EN) Primer

Link do kanałuYouTube & Twitch


(EN) CMDR_Strayn

Link do kanału: YouTube & Twitch


(EN) Kosmic_K

Link do kanałuYouTube & Twitch


(PL) Quori

Link do kanałuYouTube & Twitch


Tworzysz własne treści? Chciałbyś się pochwalić swoją pracą przed innymi? W takim razie zamieść do niej link w komentarzu pod tym artykułem, a być może znajdzie się ona w następnej części Community News. 🙂

sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią (gdy była w PvP). Community Contributor w Armored Warfare.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług.

Zamknij