Boty wyłączone na niskich poziomach oraz MM +3

Witajcie,

Jeżeli mieliście w planach szybkie zrobienie misji z kampanii premium walcząc z botami na niskich poziomach w trybie PvP to muszę was zmartwić. Boty zostały „wyłączone”.

Wyłączone przynajmniej jeżeli chodzi o „starszych” graczy. Pojawił się też problem z MM +3, ale zerknijmy wpierw na wyjaśnienia SS w tej sprawie:

Jest to zamierzone. Patchnotes nie były bardzo jasne w tej sprawie, ale wyjaśniając: pojazdy 1 i 2 poziomu mają dwa różne MM. Jeden dla nowych graczy, jeden dla doświadczonych (lub raczej dla każdego kto nie jest nowy).

Problem był taki, że nowi gracze, którzy mieli grać razem na 1 i 2 trafiali do bitew z pojazdami 3 poziomu, co nie było zamierzone. Obecnie tylko doświadczeni gracze w maszynach 1 i 2 poziomu będą grać z pojazdami 3 poziomu, co jest ok.

Kim są ci „nowi gracze”? To gracze, którzy nie zdobyli jeszcze pojazdu 4 poziomu. Oni będą grać ze sobą i botami na poziomach 1-2. Pozostali będą grać razem, i tutaj pojawia się problem.

Czasem może wrzucić nas do bitwy, gdzie znajdziemy przeciwnika o 3 poziomy wyższego niż my. Podobno ma się to zdarzać rzadko, ale jeżeli będzie to nagminne to deweloperzy się temu przyjrzą.

Co sądzicie o takim rozwiązaniu, które jednocześnie ułatwi start nowym graczom, i utrudni nieco „zabawę” na niskich poziomach tym starszym. 😛

 Źródło: aw.my.com

sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią (gdy była w PvP). Community Contributor w Armored Warfare.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług.

Zamknij