Bonusowe misje: Dzień Purpurowego Serca

Witajcie,

Poniżej znajdziecie informacje o nowych misjach i bonusach na kilka najbliższych dni z okazji Dnia Purpurowego Serca.

Medal ten przyznawany jest amerykańskim żołnierzom którzy zostali ranni podczas swojej służby. Odznaczenie zostało ustanowione w 1782 roku przez George’a Washingtona, jednak powszechnie zaczęto przyznawać go dopiero w 1932 roku.

Od tego czasu otrzymało go prawie 2 miliony żołnierzy, za swoje świadectwo odwagi oraz gotowość do odniesienia ran w celu ochrony swojego kraju, towarzyszy oraz wartości w które wierzą.

  • 50% bonusu doświadczenia załogi
  • Wygraj 3 bitwy w dowolnym trybie, a otrzymasz 5 materiałów eksploatacyjnych typu „gaśnica”
  • Zdobądź 20 000 doświadczenia w jakimkolwiek trybie, aby zgarnąć 5 złotych wzmocnień kredytów oraz oznaczenie Purpurowe Serce

Uwaga:

  • Wydarzenie startuje 7 sierpnia 2018 roku od godziny 16:00
  • Wydarzenie kończy się 9 sierpnia 2018 roku do godziny 16:00
  • Misje należy przejść w kolejności podanej powyżeji (postęp kolejnej misji rozpoczyna się dopiero po zakończeniu poprzednich misji)

 Źródło: aw.my.com

sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią (gdy była w PvP). Community Contributor w Armored Warfare.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług.

Zamknij