AWL International – Dzień 2

Witajcie,

Drugi dzień turnieju AWL International za nami. Niestety, również i ten nie należy do udanych, obie drużyny regionu EU przegrały swoje pojedynki. Na plus należy zaliczyć, że YAQZA zdobyła honorowy jeden punkt.

Również i tym razem nasze zespoły doświadczały problemów technicznych, nie ma po co drugi raz się nad nimi rozpisywać. Zapewne sytuacja nie poprawi się przez resztę turnieju.

Jeżeli nie widzieliście wczorajszych streamów to możecie je obejrzeć tutaj:

Rozgrywki z Dnia 3 będą dzisiaj streamowane m.in. przez:

Pamiętajcie również, aby odwiedzić nasz fanpage, znajdziecie tam prosty „konkurs”, w którym możecie wygrać wypożyczenie T-14 152 – macie okazję przetestować pojazd zanim pojawi się z nim skrzynka.

P.S. My.com dodało stronę turniejową: Klik

sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią (gdy była w PvP). Community Contributor w Armored Warfare.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług.

Zamknij