AW GS poszukuje newsmana

Witajcie,

Informacja dla tych z was, którzy mają w trakcie dnia sporo wolnego czasu i chcieliby go przeznaczyć na coś związane z  Armored Warfare.

Jak mogliście zauważyć, czasem informacje na AW GS pojawiają się z opóźnieniem. Jest to spowodowane tym, że gdy jestem czymś zajęty to wszelka aktywność bloga zamiera (jedna osoba się nie rozdwoi).

Z racji, iż w niedalekiej przyszłości będę miał mniej czasu niż zazwyczaj, a nie chciałbym, aby przez pół dnia nic się na stronie nie działo, to poszukuję osoby, która wesprze mnie w tym co dla was robię. Kogo szukam?

  • Kogoś kto ma w ciągu dnia (głównie 10-18) dużo wolnego czasu oraz dostęp do komputera z internetem
  • Kogoś znającego dobrze język polski i angielski
  • Kogoś kto zna mechanikę gry i dobrze radzi sobie w bitwach PvP
  • Plusem będzie znajomość programów typu hitfilm express/vegas pro oraz photoshop

Czym będzie się zajmować nowa osoba? Na początek tworzeniem artykułów związanych z oficjalnymi i nieoficjalnymi informacjami ze świata AW oraz przygotowywaniem treści na fanpage. Z czasem mogą to być treści autorskie oraz recenzje.

Czego możecie oczekiwać w zamian za swoją pracę? Jeżeli się sprawdzisz to dołączenia do grona CC jako członek Gamestone. Z tym wiąże się kilka przywilejów (wcześniejszy dostęp do informacji na temat wydarzeń, przyszłości gry, a także różnego różnego rodzaju bonusy w grze).

Jeżeli jesteście zainteresowani to kontaktujcie się ze mną przez redakcyjnego maila, fanpage lub discorda. Tam omówimy dalsze szczegóły. 😉

sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią (gdy była w PvP). Community Contributor w Armored Warfare.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług.

Zamknij