Armored Warfare zmierza na Steam

Witajcie,

Tej wiadomości pewnie się nie spodziewaliście, ale oto stała się ona wreszcie publiczna. Armored Warfare pojawi się na platformie Steam już 10 listopada 2017 roku.

Jak czytamy we fragmencie informacji prasowej:

Dodatkowo, oprócz aktualizacji, My.com z dumą ogłasza, że popularne czołgowe MMO trafi do sklepu Steam w dniu 10 17 listopada; pozwoli to społeczności Steam pobrać grę i doświadczyć intensywnej czołgowej akcji!

Prawdopodobnie w tym samym czasie dostaniemy również aktualizację 0.22. Co sądzicie o tej informacji? Dajcie nam znać w komentarzach. 🙂

 Tłumaczenie EN-PL: sebastor

 Źródło: 1 oraz 2

sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią (gdy była w PvP). Community Contributor w Armored Warfare.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług.

Zamknij