Armored Warfare – Ekspansja na Chiny

Witajcie,

Gdy do Armored Warfare, podczas aktualizacji 0.13, został wprowadzony trzeci dealer – Zhang Feng – większość osób nie miała wątpliwości, że są to pewnego rodzaju przygotowania do wypuszczenia gry na rynek azjatycki.

Przez dłuższy czas Zhang tkwił w stagnacji. Deweloperzy mierzyli się z licznymi błędami, opracowywali nowe tryby rozgrywki, a teraz starają się wprowadzić tzw. Balans 2.0. Z tego względu wszelkie nowe maszyny zeszły na drugi plan. Wszystko jednak wskazuje na to, że sytuacja uległa zmianie. Długo wyczekiwane nowe pojazdy trafią do gry wraz z aktualizacją 0.20, i to właśnie do trzeciego dealera. Mowa tutaj nie tylko o maszynach z Polski oraz Czech, ale również o tych, które zapewne uzupełnią braki w istniejącej linii MBT.

W ostatnim czasie twórcy opublikowali dwa artykuły z serii „Na warsztacie„, w których prezentują dwa chińskie pojazdy: Typ 99 oraz Typ 99A. Obie maszyny prawdopodobnie pojawią się na 8 i 9 poziomie w linii czołgów podstawowych. Czy to uzupełnienie o nowe pojazdy ma jakieś dodatkowe znaczenie, poza wprowadzeniem nowej zawartości do gry? A no ma.

Kongzhong to chińska firma oferująca m.in. usługi dodane w kilku dziedzinach, w tym gier mobilnych i internetowych. Części z Was może się wydawać znajoma ponieważ jest odpowiedzialna, na tamtejszym rynku, za część gier stworzonych przez Wargaming.net.

Dlaczego wspominamy właśnie o niej? Ponieważ najprawdopodobniej otrzyma ona licencje na użytkowanie AW. Już teraz na stronie firmy można znaleźć informacje o planach związanych z Armored Warfare. Mało tego, podobno istnieje już nawet grywalny klient gry, który jest dość znacznie okrojony – waży około 7 GB. Całość, wraz z pełnoprawnym udziałem dla chińskiego rynku, ma wystartować w okolicach aktualizacji 0.20.

Dlaczego dopiero wtedy? Twórcy chcą najpierw wprowadzić większość zmian zaplanowanych na 0.19 oraz doprowadzić grę do nieco lepszego stanu (optymalizacja + błędy), aby nie zrazić od razu nowych graczy. Czy wprowadzenie kolejnej, oddzielnej wersji AW nie wpłynie negatywnie na rozwój gry? Według zapewnień deweloperów tak się nie stanie.

 Źródło: 1 oraz 2

sebastor

Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią. Peacekeeper w Armored Warfare.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Ci najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij